Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Beszélnél újra egy itteni...

Beszélnél újra egy itteni felhasználóval, akivel korábban leveleztetek (esetleg személyesen is találkoztatok), de valamiért megszakadt a kapcsolatotok?

Figyelt kérdés

És most nem úgy értem a megszakadt kapcsolatot, hogy összevesztetek, vagy sértődés lett a vége, hanem "csak úgy" egyik napról a másikra.

Kíváncsi vagyok, Ti hogy viszonyultok ehhez.



2016. nov. 7. 18:24
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt egy lány, akivel rengeteget beszéltem a nyár folyamán. De sajnos túl sokszor írtam neki, hogy megkedveltem, szerintem ezzel ráijesztettem. :( Másnap reggel, amikor írni akartam neki, azt írta az oldal, hogy törölve lett a fiókja... :( Nagyon elszomorodtam, a mai napig hiányzik. Annak ellenére, hogy viszonylag sokat leveleztünk, keveset tudok róla, olyannyira, hogy semmi elérhetőséget nem tudok, amin keresztül megtalálhatnám. Csak annyiról van tudomásom, hogy melyik megyében lakik. Még a vezetéknevét sem árulta el. De én nem hibáztatom Őt semmiért, mert én haladtam túl gyors tempóban. Elrontottam a dolgomat, nagyon haragszom magamra ezért. Nagyon hiányzik ez a lány. :(
2016. nov. 7. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Az internet nem egy életreszóló kötelék. Történhet, hogy elfogy a csomagja adatmennyisége, esetleg nem volt befizetve egy számla és szüneteltetik az internetjét, stb.

Ísmerkedéskor Én rá kérdezek, hogy milyen szolgáltatása van? Mert ha mobil, akkor nem is kezdek bele komolyabb eszmecserébe, mert már tudom, hogy hó végén úgy sem találom meg. Aztán volt olyan, aki hat hónap múlva jelentkezett és folytattuk a beszélgetést.

2016. nov. 7. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Ezt akár én is írhattam volna, volt egy nagyon hasonló velem is.

Sajnálom, hogy így alakult a történeted és köszönöm a választ. :)

2016. nov. 7. 18:37
 4/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm #2, érdekes megközelítés, de valahol érthető. :)
2016. nov. 7. 18:41
 5/11 anonim ***** válasza:
64%
Nekem volt ilyen tapasztalatom. Ahogy írtad itt ismerkedtem meg vele, leveleztünk, amit találkozó váltott. Jól elvoltunk. És valóban csak úgy megszakadt közöttünk a kapcsolat, amit a mai napig nem értek igazából. De ahogy mondani szokás néma gyereknek anyja se érti a szavát. Lehet, hogy megbántódott valami miatt, de ezt elfelejtette velem megbeszélni, így igazából fogalmam sincs mi lelte a lelkét. Viszont én már belefáradtam, hogy mindenki után én rohangáljak, mint valami kiskutya, így ráhagytam a dolgot. A kérdésedre válaszolva: nem, nem beszélnék vele újra. Ha valaki, aki állítólag kedvelt annyira sem méltat, hogy elmondja, ha problémája van velem akkor azzal én inkább nem szeretnék semmiféle kapcsolatba kerülni. :)
2016. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Kérdező, esetleg nem Adrienn vagy? (Nem hiszem, de azért megkérdeztem, hátha. 1-es voltam.)
2016. nov. 7. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

#1-nek: Nem, nem én vagyok, akit keresel.

#5, köszönöm a választ. Ezt nem tartom fairnek, pláne, ha még a szimpátia is megvolt ahogy írtad.

2016. nov. 7. 18:46
 8/11 anonim ***** válasza:
Beszélnék nagyon szívesen. Velem is az történt, mint az első válaszolónál, nincs már meg a fiókja, elérhetőség meg semmi. Pedig nagy szavakat mondott, én meg elhittem. Sejtelme sincs róla mennyire hiányzik. De ez van.
2016. nov. 7. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

Nem mondom, hogy meglepnek a válaszok, inkább csak az, hogy azok vannak többségben akiket úgymond felültettek.

2016. nov. 7. 18:54
 10/11 anonim ***** válasza:
0%
Persze. Szeretek emberekkel beszélgetni. (azokkal nem, akik ilyen unalmas nyomorékok)
2016. nov. 7. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!