Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ti elmennétek egy olyan...

Ti elmennétek egy olyan "barátnő" esküvőjére, akivel már régóta nincs szinte semmilyen kapcsolatotok?

Figyelt kérdés
Évente egyszer beszélünk pár szót, ő mégis megakar hívni az esküvőjére. Nekem ez olyan kellemetlen érzés. Évekig nagyon jó barátnők voltunk, csak aztán eltávolodtunk egymástól. Én próbáltam már vele régebben is újra felvenni a kapcsolatot, nem sok sikerrel. Viszon azt nem szeretném, ha kényszernek érezné, hogy meg kell hívnia. Mit lépjek?
2017. jan. 24. 18:34
 1/7 Clay Morrow ***** válasza:
Ha úgy érzed nem vagytok már jóba és semmi értelme elmenni, akkor ne menj.
2017. jan. 24. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ha már nem vagyunk kapcsolatban, akkor nem mennék el.

Ha nagyon udvarias akarok lenni, akkor a szertartásra elmegyek, de a lagziba biztosan nem.

2017. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Minek? Szerintem full értelmetlen. Én biztos nem mennék, amúgyis utálom az ilyen dolgokat.
2017. jan. 24. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Ne menj, ha nem akarsz és kapcsolat sincs.

Adj fel a postán egy dísztáviratot, erre találták ki!

2017. jan. 24. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy mennék. Azért illik ilyenkor kiöltözni, fodrászhoz menni, borítékot csúsztatni... egy barátért persze, remek alkalom jól érezni magam, de egy ismerős miatt már felesleges kellemetlenség.
2017. jan. 24. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Szervezik a lánybúcsúját is és oda is meghívást kaptam. De olyan fura érzésem van. Hogyan vegyek így részt a szervezésben is?! Én tudnék örülni az egésznek egyébként, de a kapcsolatunk tényleg nem olyan már. Nem akarom, hogy kötelességnek érezze a meghívásomat. Fájó szívvel mondanám le, mert nekem ő hiányzik. És biztos meg is haragudna, ha nem mennék el erre a fontos eseményre az életében. De nem tudom mit tegyek.
2017. jan. 24. 19:04
 7/7 anonim ***** válasza:
Kérdező, elmentél? Ugyanebben a szituban vagyok, az esküvőre megyek, de én is meghívást kaotam a lánybúcsúra, szerintem csak azért, mert anno ő is meg volt hívva az enyémre (bár munka miatt nem jött el).
2017. aug. 12. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!