Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok mit csináljak, hogy ne...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok mit csináljak, hogy ne látszódjon rajtam, hogy bejön egy srác, akinek van barátnője?

Figyelt kérdés

Vele dolgozom egy gyakorlaton és mindig mélyen a szemembe néz. Én meg ilyenkor zavarbajövök.


Nem az itt a kérdés, hogy kikezdjek-e vele, hanem, hogy hogyan uralkodjak magamon? Nem derülhet ez ki. Mással nem tudok lenni, vele vagyok beosztva....(suli, egyetem)


2017. máj. 6. 12:14
1 2
 1/11 A kérdező kommentje:
(nő vagyok, remélem ez egyértelmű)
2017. máj. 6. 12:18
 2/11 anonim ***** válasza:
Miért, ha hosszasan a szemedbe néz akkor ráveted magad vagy mi, hogy uralkodni kell magadon? Uralkodj magadon!! URALKODJ! Befolyásold a tetteidet az agyaddal. Nézz máshova! Ne beszélj vele. Tudod ilyen józan paraszti ésszel kitalált gondolatok ezek.
2017. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Szanalmas vagy. Ugyis addig hatasz amig a tied nem lesz. De aki viheto vigyek. Nem te lennel a hibas. De a viheto massal is ugyanugy lelep. Csicska
2017. máj. 6. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ne foglalkozzál vele? Semmi önkontrollotok nincs?

Ha nem akarsz tőle semmi, megmondod neki, hogy koccoljon.

Mi ebben az olyan nehéz?

2017. máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
szerelmes vagyok, aki nem élte még át, annak ugye hiába mesélném milyen ez....
2017. máj. 6. 12:30
 6/11 anonim ***** válasza:
Semmit, ne törődj vele. Annyira szánalmas, amikor valaki megpróbál befurakodni egy párkapcsolatba harmadikként. Minimális önkontroll kell, ettől vagyunk emberek.
2017. máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:

talán hiba volt pont nőktől tanácsot kerni. vagy esetleg a bunkóbb kommentelők inkább fèrfiak voltak? ezen az oldalon sose tudni..

a sértéseket ugyse veszem magamra.

szerintem nem bűn, ha megveszek valakiért. a barátnőjének jó az ízlese mindenesetre:P

2017. máj. 6. 12:34
 8/11 A kérdező kommentje:

totálisan az ember nem lehet robot...

az ettől vagyunk emberek szöveg nálam és szerintem másnál sem működött....kár:P

2017. máj. 6. 12:40
 9/11 anonim ***** válasza:

Ha belezúgtál, azt úgysem fogod tudni palástolni. Önkéntelenül fognak majd jönni a reakciók, mint pl. a pirulás, szemlesütés, hajbirizgálás, a srác tekintetének a folyamatos keresése, stb., szóval ez egy csapdahelyzet.


Próbáld magadban tudatosítani, hogy foglalt és tiltott gyümölcs, nem szabad vele kezdeni. Ez azért elég erős érv amellett, hogy hagyd a srácot. De ahogy gondolod - az, hogy van barátnője, egy dolog; mi van akkor, ha egy xar kapcsolatban vergődnek már évek óta? Ha próbálkoznál nála, azt úgy is fel lehet fogni, hogy "mentőövet" dobtál neki. Mint amikor az elakadt terepjárót kicsörlőzik a sárból. Nézzük mindennek a pozitív oldalát:)

2017. máj. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Fiú vagyok, bocsi, de miért kellene bármit is titkolni?

Ha tényleg olyan jó pasi (nem csak külsőre), akkor nem fog amiatt gonoszkodni veled, vagy bármi, hogy látja, hogy neked tetszik.

Ha meg csak a külsőségek miatt lettél "szerelmes", akkor az gyorsan elmúlik.

De amúgy feldobhatod egy kicsit a dolgot, és megkérdezhetnéd, hogy miért néz ennyire "mélyen" a szemedbe?

Én legalábbis megkérdezném a helyedben.

2017. máj. 6. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!