Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Valaki eltudná ezt magyarázni...

Valaki eltudná ezt magyarázni nekem? (többi lent)

Figyelt kérdés
Szóval 19 F vagyok és ha megismerek egy lányt legyen az kicsit fiatalabb vagy idősebb mint én és ha ugy ismerkedek meg vele h nekem az bejön akkor ha egy kis ideig beszélünk(chat,stb) és ha találkozunk akkor szerelmes leszek és bármit megtennék érte de ez pár nap mulva elmulik max 1,5 hét. Ezt minek lehet nevezni? A mostani lányért is bármit megtennék de ez hamarosan el fog mulni. Őrült vagyok? komoly válaszokat várok pls

2017. szept. 3. 01:11
 1/4 anonim ***** válasza:
ezt úgy hívják, hogy fellángolás. Az ösztöneid erejét érzed.
2017. szept. 3. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lányt nem ismered teljesen, és elképzeled hogy milyen jó lehet vele. Nem ő belé szeretsz, hanem az elképzelt lányba akit hozzákapcsoltál. És miután jobban megismered őt, már a képzeleted is széthullik, és rájössz ő nem is jó csaj, és már a képzeleteid sem tudod ráilleszteni, ezért teljesen elmúlik ez az érzés.
2017. szept. 3. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ismerd meg mélyebben a lányt, mielőtt komolyan döntenél. Ne hitegesd fölöslegesen. Nem vagy őrült, az érzelmeket nem lehet irányítani.
2017. szept. 3. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, lehetséges hogy igazatok van :D A másodiknak meg pláne:D
2017. szept. 4. 14:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!