Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan fejlesszem a személyisé...

Hogyan fejlesszem a személyiségem, hogy magabiztosabb legyek?

Figyelt kérdés

A probléma ott kezdődik, hogy olyan típusú arcom van, ami alapján egy félénk, visszahúzódó embernek látszom.

Ez igaz is, már gyerekkoromban is elég félénk gyerek voltam. Lelkileg is érzékeny típus vagyok, aki egy filmet is meg tud könnyezni.

Ebből így elegem van és ki akarok törni, magabiztosabb akarok lenni és azt szetetném, hogy ez látszódjon is rajtam.

Amiben fejlődni szetetnék:

- beszédkészség

- határozottság

- magabiztos fellépés

Ugyanazok a jellemzők, amilyen embereket álláshirdetesekben is keresnek.

Tanácsot szetetnék kérni azoktól, akik hasonló típusú emberek voltak de meg tudtak változni. De azok tanácsát is várom akik eleve karakán, határozott személyiségüek.



2017. szept. 4. 14:51
 1/2 anonim ***** válasza:
55%
Sport , edzések , önvédelem tanulása és feltáró problémaoldó metodikák . Stresszoldás , túlélő stratégia , Darnel tréning stb .
2017. szept. 4. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Legyél szorgalmas,fejleszd magad, sportolj. A tudat,hogy jó vagy valamiben magabiztosságot ad. Ajánlom figyelmedbe a tesbeszédet.

mindennap tűzz ki magad elé egy célt, ilyen kis apróságok, hogy: ma megismerkedem egy idegennel pl.utbaigazítás

Beszélgess sokat,hogy fejlődj.Először nagyon nehéz lesz,utána pedig egyre könnyebb,gördülékenyebb

2017. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!