Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy magasabb lány tetszhet...

Egy magasabb lány tetszhet egy alacsonyabb srácnak?

Figyelt kérdés
Van egy srác, aki eléggé tetszik... Annak ellenére, hogy alacsony, jóképű és inkább kicsit vékony. De tényleg csak kicsit! :D Na most... Én olyan bunkó állatnak érzem magam hozzá képest lány létemre, mégis annyira tetszik :'D 5-10 centivel magasabb vagyok, 170 cm... És nem vékony, de nem is duci. Nincs esélyem egy ilyen srácnál, ugye? :'(
2017. szept. 6. 16:36
 1/7 anonim ***** válasza:
78%
Na, ezt a kérdést bekeretezzük, és majd mutogatjuk az alacsony pasiknak. Úgy sejtem, nagyon fiatalok vagytok még, lehet, hogy hozzádnő még a srác. Könnyen elképzelhető, hogy tetszel neki, de lehet, hogy azt gondolja, semmi esélye nálad.
2017. szept. 6. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Hát, 17 vagyok... A srác idősebb 1-2 évvel, már nem hiszem, hogy sokat nőne :"D Igaziból én úgy fogom fel, hogy biztosan nagydarab állatnak tart és a nála alacsonyabb, törékeny csajokra összpontosít.
2017. szept. 6. 16:43
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Simán.
2017. szept. 6. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mondanám, hogy nem izgatna, de magasabb vagyok nálad :D
2017. szept. 7. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Egy üdítő reménysugár vagy a sok felszínes magasságfétises p***a között. Grat. :)

Nézd, a srác is vszeg úgy gondolhatja, hogy a magasságkülönbség miatt semmi esélye nálad szóval amíg nem hozod a tudomására, hogy tetszik neked, addig nem is fog változni a helyzet. Persze ha tele van gátlásokkal, akkor nehéz lesz összejönnötök. Amennyiben egyikőtöket sem zavarja, akkor viszont sima ügy. Én 170 vagyok, de ha 5 centivel alacsonyabb is lennék és látom, hogy egy csaj egyértelműen vonzódik hozzám (nem pedig csak hülyít), akkor biztosan kezdeményeznék.

2017. szept. 7. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Van esélyed nyugi :). De valószínűleg nem fog merni kezdeményezni, ha csak nem eléggé tökös a srác, szóval neked kell eléggé egyértelműen üzenned felé.

Ritka kivételtől eltekintve a magasság jellemzően a nőknek a legfontosabb kizárólagos szempont, a férfiak ezen a téren nyitottabbak, kevésbé felszínesek, bár vannak akik emiatt kevésbé érzik magukat férfiasnak - mekkora baromság!

Te se érezd magad magad debellának, nem attól vagy nőies, hogy kisebb vagy mint a párod, hanem attól, hogy nőként viselkedsz.

2017. szept. 8. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
173 centis férfiként nagyon örülnék egy 190-200+ centis barátnőnek, akit hozzád hasonlóan nem zavarna a magasságkülönbség.
2017. szept. 8. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!