Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Igénytelen lennék emiatt?

Igénytelen lennék emiatt?

Figyelt kérdés

Lassan már szégyellem magam a hajam miatt. Mindenhonnan hallom, hogy a vékonyszálú hajat nem szabad megnöveszteni, mert igénytelen, csúnya, ápolatlan hatást kelt. A fülcimpáig, nagyon max állig érő az egyetlen vállalható frizura, de a legjobb a fiús, pár centis. Vagy a varrott póthaj.

Régen volt rövid hajam, fülcimpáig, de amint levágattam, eldöntöttem, növesztem is vissza, ritka előnytelenül néztem ki.

Nincs feltűnően szép arcom, még nagyon sok nőnek csak kiemeli a vonásait az extrém rövid haj, addig én úgy néznék ki vele, mint egy aktív leszbikus.

Az állig érő meg azért nem játszik, mert járomcsont magasságban kezd el hullámosodni a hajam, minden nap vasalnom, állítgatnom kéne, míg így csak megmosom, megszárad, és kész.

Nincs kevés hajam, nem az a baj, hogy látszana a fejbőröm vagy lelapul a hajam, ilyen gondom nincs. A nagy hullámok miatt volumene is van.

Egyedül a szerkezete rossz, hogy olyan puha, mint a kisbabáké.

Póthajat nem akarok, az már nem én lennék, illetve nem lenne szívem annyi pénzt kidobni a hajamra.


Mi lenne a megoldás?


Vállani a rövid hajat, úgy is, hogy előnytelen?

kb úgy festenék, mint egy középkori szerzetes.


Vagy meghagyni a hosszút, és vállalni, hogy sok ember szerint ciki, igénytelen, szemet bántóbb, mint erősen túlsúlyos nőn a haspóló.


2017. szept. 7. 09:52
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jót nevettem a hasonlataidon. Köszi. :D

A leírásod alapján, nem hiszem, hogy igénytelenül néznél ki. Nekem is vékonyszálú hajam van, igaz, hogy többet foglalkozom vele, mint néhány más hajszerkezettel rendelkező barátnőm :))), de nem néz ki igénytelenül. Magyarul, szerintem ne vágasd le.

2017. szept. 7. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
meghagyni a hosszut :) max picit levágathatsz időnként a végéből. egyébként nagyon jó hajpakolások vannak, amik miatt abszolút nem nézel ki igénytelenül! az én hajam is a sok vasalásnak hála ritka, ha csuriba fogom kb kopasz vagyok oldalt :D kb letojom, most vettem egy nagyon jó hajpakolást, jönnek tőle a babahajak.
2017. szept. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
32%
A megoldás az, hogy keresel egy igazán jó fodrászt, aki tud vele bánni. Onnan ismered meg, hogy szép frizurát készít neked és kezelhetővé teszi a hajad.
2017. szept. 7. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
57%

Tudnál linkelni egy képet, hogy mihez hasonlít a hajad? Nekem is vékony szálú, de általában dicsérni szokták, pedig a derekamig ér.

Miért igénytelen? Sokakon látom, hogy olyan a hajuk, mintha szanaszét lenne töredezve és állandóan kócos lenne, de azt egy jó hajvégápolóval és pakolással meg lehet oldani, de még kezelés is van erre (több fajta is, én pl a keratinosról és a "brazil"ról hallottam).

2017. szept. 7. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Utolsó, elküldöm a sajátom priviben, az lesz a legegyszerűbb.
2017. szept. 7. 10:33
 6/14 anonim ***** válasza:
Az unokatestvéremnek is vékonyszálú haja van, ráadásul fenékig érő. Minden 3.nap mos hajat, és olyankor balzsamozza. Szerintem ne azt nézd, hogy ki mit mondd, hanem azt, hogy te hogy érzed magad azzal a hajjal. De egy jó fodrász tényleg sokat segít. + ha megnöveszted, és nem tetszik akkor még levágathatod, de honnan tudod, hogy hogyan is fog kinézni ha meg sem próbáltad.
2017. szept. 7. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Volt rövid hajam, a fülcimpáig érőtől kezdve a csípőig érőig minden hosszt próbáltam már. Most egy ideje derékig ér.
2017. szept. 7. 10:42
 8/14 anonim ***** válasza:
Képet küldhetnél nekem is, mert anélkül elég nehéz képet alkotni a problémádról.:)
2017. szept. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
Küldtem :)
2017. szept. 7. 10:48
 10/14 anonim ***** válasza:
Dehogy igenytelen! Ekem is vekony szalu hajam van, volt mar fenek ala ero is, es mindenki megcsodalta, hogy milyen szep, nem hittek el, hogy igazi! Mi denki azt hitte, hogy pothaj. Csak aztan jott egy nagyon stresszes idoszak, es sajnos ez a hajamon iszonyatosan meglatszott, feltoredezett majdnem a tarkomig, irgalmatlanul hullot ezert levagattam vall fole erore egy kicsivel. De meg fogom ujra noveszteni, ha egeszseges lesz. Vekonyszalu, de nagyon sok hajam van. Raadasul mindenfele, van benne nyil egyenes, brutal gondor szalak is, meg voros, barna, fekete, szoke, szoval minden, de mar szuletesemkor is a csodajara jartak, meg oszhajszalam is volt egy. Ha apolod rendesen, es nem toredezik szanaszet, akkor miert lenne igenytelen? Neha vagatsz egy picit a vegebol meg a vegere hasznalsz olajat es ennyi.
2017. szept. 7. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!