Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Igénytelen lennék? Változtassak?

Igénytelen lennék? Változtassak?

Figyelt kérdés
Nekem összvisz 1 körömlakkom van, 1 szemceruzám, 3 fülbevallom 1 szekrényni ruhám és kész.Fürödni szoktam de nem minden nap mikor itthon vagyok, és utána sose krémezem be magam meg iyenek. hajat is csak akkor mosok ha megyek valahova de nem szeretek.Mostánabn elnézek ilyen beauty vlogokat és mindenkinek 100 körömlakkja 2 szekrény sminkcucca és egy garbrobb ruhája van. 100 féle termékkel kezeli az arcát krémezi magát meg ilyenek.nem tudom hogy van nekik erre lelki erejük.kezdem magam rosszul érezni, hogy igénytelen vagyok.

2017. aug. 5. 10:50
 1/10 A kérdező kommentje:
kozmetikushoz is csak szemöldökszedésre járok
2017. aug. 5. 10:52
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Attól nem leszel igénytelen, mert nincs sok cuccod, bár a minden napi fürdés azért fontos lenne, ilyen melegben meg pláne.

És ők szponzoroktól kapják a termékek többségét, ne hidd hogy mindegyiknek szuper anyagi hátterük van :D

2017. aug. 5. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
60%
Nem, a legfőbb gond az, hogy nem tudsz rendesen magyarul.
2017. aug. 5. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy igénytelen, mint ahogy előttem irták, ne gondold hogy saját zsebből vedznek mindent. A fürdés fontos, és minden nap kellene. Fürdés után égy kis testápolót kenhetsz magadra hogy jobban érezd magad.
2017. aug. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Azért, mert kevés holmid van, nem, nekem sincs sokkal több. Viszont én nem tudom elképzelni, hogy ne fürödjek minden nap, illetve ne mossam meg a hajam, amikor már látom/érzem, hogy nem olyan friss (heti 2-3 alkalommal).

Illetve az arcomra én is használok többféle lemosót, krémet, de ezt inkább azért, mert nagyon száraz, érzékeny bőröm van, muszáj rá vigyázni (hidratálás, fényvédelem)

2017. aug. 5. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Nem igénytelenség, hogy nem testápolózol/krémezel.

Igyál sok vizet, és gyakorlatilag nem is lesz rá szükséged, ha nem kritikusan száraz bőröd van.

2017. aug. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
A felsoroltjaid közül a fürdési és hajmosási szokásod miatt mondanálak igénytelennek.
2017. aug. 5. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem egyik sem jelenti azt, hogy igénytelen lennél, a fürdést, hajmosást leszámítva. A mindennapi fürdést fontosnak tartom, és a hajmosást is, az mondjuk változó, kinek mennyi időközönként kell.

És ne az ilyen beautyguruk legyenek a követendő példák, nem feltétlenül kell azt csinálni, amit ők. Ők sok terméket csak azért mutatnak be, mert fizetnek nekik értük, lehet egyébként eszükbe se jutna használni az adott terméket. Csak azt használd, amire neked igényed és szükséged van. Például testápolózni én se szoktam, csak télen, mikor nagyon száraz a bőröm, jobb időben meg csak gyantázás után.

2017. aug. 5. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

A fürdéses és hajmosós rész miatt mondanám maximum, hogy igénytelen.


Nyilván nem kell minden nap hajat mosni, sőt szerintem a napi fürdés kihagyását is abszolút meg lehet indokolni (télen otthon csücsülsz két napot, akkor nem feltétlenül kell), de nem ilyenkor nyáron, amikor már magától a létezéstől is izzadsz.

2017. aug. 5. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

ha megtehetem, hogy itthon vagyok sok napot, nem fürdök egy napig tuti :D másnap, már nem bírom. hajamat is mosom, néha csak vízzel, de heti 1 samponos mosás az megvan. krémeznem muszáj(pedig én azt utálom), mert nagyon száraz bőröm van. ilyen rohadt meleg időben viszont nem tudom elképzelni az életem hideg kádfürdők nélkül.... ebben nem értünk egyet, de ha neked így kényelmes, tedd így!

a sminkszharokra rátérve annyit, hogy nekem kb 10 lakkom van, ebből kemény 2-t használok, de a zöldet ritkán. néha előkapom valamelyiket, és kikenem, de marad a bevált egyszínű fekete :D ezen kívül semmi sminkcuccom nincs nagyon, van egy mattitó színtelen púderem, egy vörös rúzsom(ami inkább tinta szerű, és nem kopik másfél napig) alkalmakra, meg amikor wonderwoman-nek képzelem magm. fülbevaló az fogyóeszköz, kicsi pöttyeim vannak, és havona 1 minimum elkallódik... most 4 darab van, az is a füleimben.

egy szekrényem van nekem is, a felét kidobhatnám a retekbe, gyűlölöm azokat a göncöket, amiket nem én választottam, hanem kaptam. gardróbban kint még van egy-egy tartalék kabát és dzseki meg bevásárlószatyornak jó táskák (egy hátizsákom van 3 éve, imádom őt)...

ez nem igénytelenség. sokkal értékesebb vagy annál, hogy lekössenek ezek feltehetőleg :)

én is mindig megkapom, hogy igénytelen vagyok, mert nem olyan ruhám van, mint másoknak, nem sminkelem magam szénné naponta (évente egy-két alkalommal bőven elég, nincs időm nekem erre)... a vicces az volt benne, hogy olyanoktól kaptam ezeket a "bókokat" és okításokat, hogy az egyik nem mosott 3 hónapig fogat (napi 2 alap), nem fürdött egy hétig (én néha 2x is képes volnék, de 1 az alap ha elmegyek otthonról, anélkül sehová, még a sarki zöldségesig sem!!), meg felvettek 1 fehérneműt 2x (melltartónál oké a többszöri is, de azért ha már szagos, akkor mosom!!).... szóval... az ördög a részletekben van és nem a külsőségekben... tegyél rá a fejükre...

2017. aug. 11. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!