Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Nagyon izgulos fajta vagyok,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon izgulos fajta vagyok, hogy segíthetnék ezen? Fiurol van szó.

Figyelt kérdés
Nagyon tetszik nekem egy fiú. Facebookon nagyon keveset van fent, amikor fent van akkor is csak pár mondatot beszélünk. O afféle eloben ismerkedik inkább mint facebookon. A gond az hogy amikor elhivott találkozni, 2x is volt egy kis "kínos csend". Eléggé nehezen ismerkedtek, nem tudok témakat mondani. Facebookon ha látom hogy fent van, veszem a bátorságot, és ráirok, vissza is ír. Csak nem tudok neki témat mondani.. :( a másik dolog pedig az hogy rettentően izgulok, amikor a közelébe vagyok. Sőt, az izgulástól rosszul is leszek, így főleg nem vagyok a toppon. Tudnatok segíteni, hogy hogy győzzem le a felelmeimet? Hogy szerezzek témat? Gondoltam arra, hogy mindig kéne neki mesélnem, vicces storykat ami történt az osztályban, csak sose jut eszembe semmi.
2015. febr. 28. 15:40
 1/4 anonim válasza:
Esetleg vegyél be nyugtatót hogy ne izgulj annyira, a többi meg rajtad múlik.
2015. márc. 3. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
hany eves vagy? mert akkor hasznosabb tanacsokat kapnal.
2015. márc. 10. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
15
2015. márc. 22. 17:06
 4/4 anonim válasza:
Mennyit látod a fiút kb.egy nap?Nem kell annyira izgulni nem fog megenni :) Ha pedig rosszul leszel próbálj lassaban lélegezni és megnyugodni...A témákról pedig annyit:Ezt te tudhatod jobban...sportol valamit?ha pedig nem jut eszedbe valamilyen téma akkor ne nézz félre hanem nézz rá és próbálj megnyugtató "fejet vágni" attól ki sem lesz jobb ha te is zavarban vagy.remélem azért segítettem.
2015. júl. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!