Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nagyon izgulós fajta vagyok....

Nagyon izgulós fajta vagyok. Hogy tudnám ezt "leküzdeni"?

Figyelt kérdés

2013. júl. 5. 09:21
 1/10 anonim ***** válasza:
35%
Én is az vagyok, nekem stresszhelyzetben egy szál cigaretta rengeteget segít. Nem szoktam csak úgy rágyújtani kedvtelésből, nem dohányzok életvitelszerűen csak stresszhelyzetben engem megnyugtat 1-1 szál. Nem akarlak ilyesmire buzdítani, csak nekem ez segít. :D
2013. júl. 5. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 miau99 ***** válasza:
Szerintem ne a cigihez fordulj! Régen én is nagyon izgulós voltam, aztán csak úgy kinőttem, hogy minden apróságon felizgatom magam.
2013. júl. 5. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
0%

Basszus... El akartam sütni egy Xanax-os poént, de az első már elsütötte a cigit, így már nem ütne egyáltalán semekkorát.


Köszönöm, első.....

2013. júl. 5. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlással. De mégis mi miatt? Írd privátba, ha olyan.
2013. aug. 3. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Gyakorlással?

Egyébként nem tudom miért vagyok az. Sajnos van úgy,hogy nem is tudom és elpirulok nagyon. Illetve az izgulástól a tananyagot is elfelejtem,legalábbis egy részét,de ahogy kimegyek az óráról már tudom amit megtanultam.

2013. aug. 3. 19:40
 6/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlással. A szerepléstől félsz. Tessék elmenni olyan helyre ahol szerepelni kell. Ez lehet színészkör, egy akármilyen tanfolyam, illetve oskolai foglALKOZÁS ÉS ÖNKÉNTES FELELÉS.
2013. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bocsi, benyomódott az a szar
2013. aug. 3. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Érdekes mert..! Szoktam önként felelni. Ami a érdekes,hogy jártam színjátszóra és általában a főszerepet én kaptam és előtte mindig indultam,de ahogy kimentem a színpadra ez megszűnt :)
2013. aug. 3. 20:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor ez csak lámpaláz, és semmi baj nincs veled. Ennyi mindenkiben van.
2013. aug. 3. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Suliban, főleg, ha sok a lány körülötted, akkor azok mégjobban fokozzák a stresszt felelések, vizsgák előtt. Ekkor én azt csináltam éveken keresztül, hogy mp3-at bekapcsolam és maximumon hallgattam a kedvenc, mindenképpen ritmusos, lendületes és pozitív számaimat, olykor ki is mentem a levegőre, légzésgyakorlatokat is végeztem és beszélgettem, nevetgéltem 1-1 sokkal nyugisabb kollégámmal.
2013. aug. 3. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!