Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Létezhet ilyen? Pontosabban...

Létezhet ilyen? Pontosabban mi a véleményetek erről a "heteró-homóságról"?

Figyelt kérdés

Nagyon találóan és őszintén írta a srác (22 éves, világ életében csajfaló):


Sose kételkedtem a heteroszexualitásomban, de amikor megláttam ezt a szőke hajú, világos bőrű, gyönyörű szemű, kedves és aranyos fiút, akkor elgondolkodtam magamban. Megfogott, és annyira bele estem, mint még soha egy lányba se. Mintha mindent megváltoztatott volna bennem."


Vélemények?

Létezhet, h valaki 22 éves koráig egyáltalán nem fiúzik, majd egyszer csak jön a nagy Ő, de fiú személyében?


(nem arra gondolok, aki tudatosan elnyomja magában, majd aztán 22 évesen jön a coming out, hanem akiben tényleg soha nem merültek fel homo vágyak)


2017. szept. 8. 13:48
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
86%
Bisexről még nem hallottál?
2017. szept. 8. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
De ismerős...
2017. szept. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
100%

Igen,kedves kérdező létezik ilyen.


[link]

2017. szept. 8. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
60%

Minden emberben van némi (kisebb-nagyobb) hajlam a homoszexualiásra, csak van, aki elfojtja, van, aki nem. Lehet velem vitatkozni, nem én állítom, hanem pszichológusok. És ahogy a világ egyre nyitottabbá válik, úgy vállalják föl ezt egyre többen.


Ha sok egynemű ember van összezárva egy térbe hosszú időn át, akkor ez gyakran megnyilvánul. (Lásd: börtönszex.)

2017. szept. 8. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 A kérdező kommentje:

ne viccelj már, a börtönszex az aztán mindenről szól csak nem érzelmekről. ott senki se vált meleggé még sztem. az vmi egész más.


#3

ezt mire érted? te is átéltél ilyet vagy ismered a storyt? csak mert ha jól tudom, még youtube-videot is készítettek ebből.

2017. szept. 8. 15:12
 6/27 A kérdező kommentje:
bocs, nem a 3-as, hanem a #2
2017. szept. 8. 15:13
 7/27 anonim ***** válasza:
Biszexuális.
2017. szept. 8. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 A kérdező kommentje:

azért valljuk meg, ez a wikipédiás íráselég sok sületlenséget is tartalmaz. vannak értékes részei, de döntően ökörség sztem.

na meg a Kinsey-dolgot is ezerszeresen túlhaladtuk már, fura arra hivatkozni.

2017. szept. 8. 15:18
 9/27 A kérdező kommentje:
dehogy biszexuális. főleg, hogy olyan nem létezik ugye, ez a melegek álcája, akik el akarják fogadtatni magukat a társadalommal, de én eddig ahány m,agát biszexnek mondó embert ismertem, nos hogy is mondjam, hát csajt közelről nem igazán láttak, de azért nyomták a szöveget, hogy ők bik ... ja hogyne ... hát izgalmas egy terület az tuti. másrészt érthető is, hiszen ténylegesen az a mai valóság: a magukat biszexnek mondókkal nincs gond, de a magukat melegnek nevezőket egységesen kiutálják (az most részletkérdés h látványosan vagy csak a háta mögött)
2017. szept. 8. 15:22
 10/27 anonim ***** válasza:
72%

"dehogy biszexuális. főleg, hogy olyan nem létezik ugye, ez a melegek álcája, akik el akarják fogadtatni magukat a társadalommal"


Orbitális baromság, amit idehánytál. Az a néhány személyes tapasztalatod a témában pedig teljes mértékben irreleváns, ettől még ugyanúgy valós jelenség.

2017. szept. 8. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!