Kezdőoldal » Emberek » Tanárok, iskolatársak » Iskolaváltás a megoldás? Már...

Iskolaváltás a megoldás? Már nem tudom elviselni az osztálytársaimat! Pontosabban ők engem.

Figyelt kérdés

Akit érdekel a sztori privátban leírom neki, mert félek, hogy ha leírom a konkrét történetet magukra ismernek!

Annyira egy felszínes, aljas, kétszínű osztály ez, az értelmi szint egy óvodásén van a legtöbb embernél.

Hogy ne csak fröcsögjek, hanem konkrét példát is mondjak: van egy csendes osztálytársunk, velem együtt 2 emberrel van jóban az osztállyal. Meg is értem miért. Azt kell róla tudni, hogy nem túl gazdagok ezért sokan bántják is. Az egyik osztálytársam konkrétan elkezdte szünetben dezodorral fujkálni, hogy ,,de büdös van", és a többi id@ótával röhögött...

Ilyen szintű dolgokat csinálnak, vele rettentő gonoszak. Ha tehetem próbálom megvédeni, de akkor csak mégtöbb bántást kap...

Velem pl. órán a mögöttem ülők egy papírból kivágott hímnemiszervet tedtek a hajamba, én ezt nem éreztem, később tudtam meg, hogy egész órán ezen röhögtek.

Kábé minden nap belém kötnek, de ami a legjobban fáj, hogy az állítólagos ,,barátaim" mindezt végignézik. SEMMIT sem tesznek! Egyedül pedig hiába próbálom megvédeni magamat, nem tudom és csak rosszabb lesz... Persze ha beléjük kötnek én azonnal megvédem őket, de akkor meg az lesz, hogy megint velem kezdenek kötözködni. Már javult a helyzet, de nem egyszer mentem haza sírva...

Ha ez mind nem lenne elég, ezekre rámondható, hogy ,,a gyerekek gonoszak", a nemrég történteknél telt be a pohár! (Ezt mint mondtam privátban aki meghallgat annak leírom).

Régebben is gondolkodtam suliváltáson, eddig az tartott vissza, hogy nem hagyom itt a barátaim, de mint mondtam ők is csak akkor vannak ott nekem ha minden ok, ha piszkálnak akkor nem...

Ti váltanátok sulit ezek után?


12/L


2017. jún. 1. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen. Ennél csak jobb lehet.
2017. jún. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
.... gondolod?
2017. jún. 1. 16:10
 3/11 anonim ***** válasza:
76%

Igen. Ez annyira rossz, hogy ennél már az jobb, ha közömbösek irántad.


Ezt így, ahogy leírtad, mutasd meg anyukádnak és apukádnak! Nem lesznek kétségeik szerintem, hogy a váltás jó döntés.

2017. jún. 1. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nem hiszem, hogy meggmutatom nekik, de beszélek velük elről.

Viszont megvárom mit hoz a holnap.

Akkor szerintetek nem én reagálom túl?

Mindenki véleménye érdekel!

2017. jún. 1. 17:01
 5/11 anonim ***** válasza:
Nekem is leírhatom privátban bővebben
2017. jún. 1. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
új suli, új lehetőség. Persze nem garantált hogy nem lesznek ott sem problémák, de ez így elég rosszul hangzik. Szerintem érdemes lenne váltani, vagy ha azt nem, akkor másik osztályba átmenni
2017. jún. 1. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Ajánld a szemétládáknak e filmet hozzátéve, hogy tetszett( Az osztály ):


https://www.youtube.com/watch?v=sUeSQY55o5Y


Majd említsd nekik, hogy lövészetre jársz és itt az osztályban is látsz már kellemes "célpontokat";)

Persze, ez csak blöff, de ha jól és határozottan adod elő pókerarccal...lehet még csoda:)


Igazából meg ne hagyd magadat és cseszegetésnél nyugodtan

keverjél le egy hatalmas pofont.

Legyen már méltóságod-büszkeséged!

2017. jún. 1. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem váltanék iskolát.

Szülők, tanári kar és lehet intézkedni ha most nem nevelik őket később max a kommandósok nevelik.

És ha az ugrik be hogy ez köpés meg beszariság akkor jusson eszedbe, hogy nem a te érdekedben teszed kizárólag.

Ha az igazság melletted van nem kell hátrálnod!

Írd a történetet privátban, meg hogy hol van ez a szitu melyik osztàly, elintézem ha a szülőknek nem megy.


Elegem van ebből a sok sulis szívatásból fele gátlástalan lesz, fele gátlásos..

2017. jún. 1. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Jó ember vagy és erős, jól teszed, hogy szembeszállsz velük, mindig mutass erőt, ha magad miatt ott is hagynád a sulit, az említett szegény osztálytársadat ki védené meg rajtad kívül. Az állítólagos barátaiddal beszélgess el, hogy miért nem állnak ki melletted, amikor baj van? Lehet csak a félelem gátolja őket, és ha többüket rá tudod venni a hozzád hasonló bátor kiállásra, akkor már nyert ügyetek van. Gyűlölöm az igazságtalanságot, magam is iskolai lelki terror áldozata voltam, nagyon fájt, hogy az álbarátok ugyanúgy bekapcsolódtak a gúnyolódásba, sőt kegyetlenebbek voltak a hangadóknál sokszor.
2017. jún. 2. 03:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Jó lenne, ha megmutatnád nekik mégis!


Ebben leírtál nagyon sok mindent, lenne lehetőségük mindent megérteni, jobban, mint egy beszélgetésből. Utána tudtok beszélgetni majd. Ha nem akarod a gyakorin megmutatni, akkor másold ki egy doksiba vagy küldd el nekik mélben.

2017. jún. 2. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!