Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért jó egyes lányoknak az,...

Miért jó egyes lányoknak az, hogy megbeszéljük a randit és nem jönnek el?

Figyelt kérdés
Eltűnnek minden szó nélkül, nem válaszolnak. Előtte viszont tök normálisnak tűnnek.
2017. szept. 8. 16:38
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
49%

Megijednek mondjuk.

Egyik barátnőm társkeresőzik mostanában és csinált ilyet, de miután kiderült, hogy az illető férfi kamuzik sok mindenben, kamufotója volt stb.

2017. szept. 8. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Tegyük fel h megijed (amit kétlek), de annyi gerinc nincs benne h valami indokot mondjon?
2017. szept. 8. 16:49
 3/15 anonim ***** válasza:
44%
Egónövelés.
2017. szept. 8. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
76%
Így, ahogy mondod. Gerinctelenek. Sajnos vannak ilyen emberek.
2017. szept. 8. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
de te ott várod őket a helyszínen, és el sem jönnek? vagy nincs konkrétan megbeszélve semmi, és lekoptatnak?
2017. szept. 8. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Mindkettő előfordul. De nyilván az sokkal jobban zavar, amikor megbeszéljük, kimegyek és ő nem jön el.
2017. szept. 8. 18:18
 7/15 anonim ***** válasza:

hát akkor ez tényleg nagyon gáz.

amúgy mind2 eset azt jelenti, hogy nem tetszel nekik, csak nem merik a szemedbe mondani, nem akarnak megbántani, inkább szeretnének elpárologni az életedből. De aki nem megy el egy megbeszélt randira, az nagyon bunkó tényleg.

Én nő vagyok amúgy, és én is mondtam már többször igent valakinek, mert megsajnáltam vagy ilyenek, vagy abban a pillanatban nem akartam nemet mondani, de utána már nem tűnt olyan jó ötletnek az egész, és hát mindig nagyon kínosak voltak az ilyen randik. Szóval a másik oldalról sem olyan könnyű ez az egész, és tényleg nehéz jól intézni, esetedben nagyon rosszul intézték, de a lényeg, hogy tutira nem tetszel ezeknek a lányoknak.

2017. szept. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Van valami abban, amit írsz, de így olyan zsákbamacska az egész :(

Ha élőben próbálkoznék ott is ugyanúgy előfordulhat, hogy nem mernek nemet mondani?

2017. szept. 8. 18:33
 9/15 anonim ***** válasza:
most ezek társkeresős randik?
2017. szept. 8. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Igen, társkeresős.
2017. szept. 8. 18:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!