Kezdőoldal » Emberek » Társasági élet » Mit tegyek, ha a szociális...

Mit tegyek, ha a szociális kompetenciáim szinte felvállalhatatlanul semmitmondóak, a kommunikációs készségeim szinte egyenlőek a nullával?

Figyelt kérdés

Több különböző munkát vállaltam az elmúlt 6-7 hónapban. Voltam gyorsétteremben kiszolgáló, voltam konyhai kisegítő, takarító, később meg egy kisebb vállalatnál rendszergazda (amúgy infós végzettségem van). Szinte az összes munkahelyről azzal bocsátott el a főnök, hogy nem vagyok képes megfelelően kommunikálni a kollégáimmal, így szinte bármilyen csapatmunka velem felvállalhatatlan. Hogyan tudnék megváltozni? Milyen vagy melyik tulajdonságaimon változtassak, hogy el tudjon fogadni egy csapat? Attól tartok, ha így folytatom, sosem találok megfelelő munkát!

22/F



2015. dec. 27. 10:22
 1/3 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy nem vagy képes megfelelő szinten kommunikálni? Ez miben nyilvánul meg? Te ezt nem érzed, amikor másokkal beszélgetsz?


Egyébként vannak ilyen tréningek, ahol a megfelelő kommunikációt tanítják, de nem olcsók.

2015. dec. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Fogadj tolmácsot.
2015. dec. 27. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Vezess tehermozdonyt, vagy kamiont.

Amúgy megértem, amit mondasz, mert én is hasonló vagyok.


23f

2015. dec. 27. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!