Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért vagyok egy fekália...

Miért vagyok egy fekália ember a birka átlag szemében csak azért, mert más életet szánok magamnak?

Figyelt kérdés

Értem ezalatt azt pl., hogy nem kívánom az életemet egy gyárban/üvegházban 12 órázva elcseszni. A legnagyobb gondom az, hogy anyám és az élettársa is ilyen ,,csakafizikaimunkaamunka"-szemléletűek, és állandóan szekálnak, mert nekem inkább művészi ambícióim vannak. Ráadásul egyre inkább rám vannak szállva azért is, mert még itthon lakom... Mintha olyan könnyű lenne elköltözni manapság, pláne úgy, hogy SEMMI támogatást sem kapok ebben (éppenséggel el lehet így is költözni, de az 5x annyi időbe telik, csak sajnos a szocializmusban ragadt anyámék ezt nem látják be).


Miért tűri a sok hülye birka módon a megalázást? Azt már most, 21 évesen tudom, hogy nekem nem fog dirigálni senki (a fikacunamit megelőzendő, van munkatapasztalatom, és kösz, de nem kérek belőle a továbbiakban). Lelkileg így is egy nagy roncs vagyok, miért kéne magam a halálba hajszolnom magam, miért kéne mókuskerékben leélni az életem? Elég szomorú, hogy a (magyar) társadalom 95%-a ilyen bégetős bari, egyre depressziósabb vagyok, mert köztük kell lennem még egy darabig.


2017. szept. 10. 14:00
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Hazánkban a művészi ambicókkal halálra ítéled magad. Szerezz pénz, és írány Kulumbia. Bízd magad az pozitív áramlatokra. Enged, hogy megtörténjen.


Képzelj el egy embert, aki eltemette az álmait, most egy gyár ban boncol csírkét. Te ellenkezel a gyári munkával, így még lehetőséged sem adódik, hogy kapcsolatba lépj, akik talán mondanak neked valamit, ami elindít egy folyamatot, ami előnnyel jár számodra.

2017. szept. 14. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!