Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez a szokás másnál is megvan?...

Ez a szokás másnál is megvan? Le lehet küzdeni?

Figyelt kérdés
Amikor feltesznek egy "megkérdőjelezhető" kérdést, akkor hiába az igazat mondom, tudat alatt arra gondolok, hogy az illető azt feltételezi, hogy hazudok, és ezért akaratlanul is elmosolyodok, amitől aztán tényleg azt fogja gondolni XD

2017. szept. 10. 18:59
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez nálam csak akkor van így, ha bevillan, hogy az ember azt is hiheti, hogy kamuzok... Olyankor aztán nem tudok hova nézni, összeakad a nyelvem, lever a víz, ha olyankor rám kötnének egy hazugságvizsgálót, tuti kiakadna, pedig az igazat mondom :)
2017. szept. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ilyet én is szoktam. Szerintem kicsit olyan ez, mint hogy ha meglátsz egy rendőrautót, akkor rögtön arra gondolsz, mi kivetnivalót találhatnak rajtad, pedig amúgy csak sétálsz az utcán.
2017. szept. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 SirMoook ***** válasza:
Pontosan ugyanígy viselkedek én is. Nem tudom szabályozni, vagy csak minimálisan, és senki nem hisz el nekem semmit:D
2017. szept. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!