Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Manapság ha nem omlik rögtön...

Manapság ha nem omlik rögtön a fiú karjaiba a lány, akkor tényleg hagyják is a franca? Már nem szokás kicsit küzdeni vagy valami?

Figyelt kérdés
Nem arról beszélek, hogy húzzák az agyát valakinek vagy csak játszanak vele. (Tudom, hogy ez szokott lenni az első reakció a témára...) De már mintha nem "engedhetné meg magának" az ember lánya, hogy kicsit kéresse magát, mert akkor úgyis rögtön mennek tovább, szállnak virágról virágra, hátha valamelyik könnyebben adja magát. És ez tapasztalat. Már nem divat kicsit udvarolni előbb vagy valami? (Főleg, hogy szerintem azzal sikeresebbnek is lehet lenni a nőknél, de lehet, hogy csak szerintem...)
2014. márc. 4. 23:49
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
ki hogy érdemeli,ki az aki megéri a többlet időt energiát :D ettől függ.
2014. márc. 4. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
Udvaroljak neked kerdezo? :)
2014. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
78%
Minek olyan busz után szaladni ami nem vesz fel? Majd jön a következő amelyik meg is áll és ülőhely is lesz rajta.:D
2014. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Én is ezt tapasztalom. Nem hagynak időt a megismerkedésre. Nincs türelmük. Viszont van kivétel, te is fogsz kivétellel találkozni!
2014. márc. 4. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
3%
udvarolni? minek?
2014. márc. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Ez nem ettől függ. Én például csak azzal a lánnyal foglalkozom, akiben látok fantáziát. Ha valaki buta, műveletlen, unalmas a személyisége, stb, azzal eleve nem foglalkozom.
2014. márc. 4. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
30%

Én nem szoktam csak úgy egy randi után összejönni bárkivel, 3-4 randi kell ahhoz is, hogy megcsókoljam a lányt. Én férfiként nem szeretem elkapkodni a dolgokat ha komolyan gondolom. Egyéjszakásnál persze máshogy állok a dolgokhoz, de ha komolyan gondoljuk, hogy egy klasszikust idézzek: "ne legyünk hamariak"

F/20

2014. márc. 4. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
64%
de ez nem a nők kudarca,hanem az életképtelen paliké.
2014. márc. 5. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Nekem az olyan csajok nem kellenek, akik pár randi után adják magukat. Van egy lány, akivele négy éve próbálok valahová jutni. Persze, volt, hogy kapcsolatom volt ez alatt az idő alatt, akkor nyilván nem vele foglalkoztam, de ettől függetlenül egyre biztosabban érzem, hogy ő kell nekem :)
2014. márc. 5. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
9-es megcseszheted, ha ő nem érzi hogy neki te kellesz
2014. márc. 5. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!