Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ez nagyon beteg? Másnak is...

Ez nagyon beteg? Másnak is vannak ilyen beteg dolgai?

Figyelt kérdés
Egy kis dobozba szoktam gyűjteni a kihullott szempilláimat.Nem én magam szedegetem ki,néha megsimítom,és ha kihullik pár,azt elteszem.Ilyen szerencsehozó kabalaként szoktam magamnál tartani.Már vagy 2 éve csinálom,azóta egy tictacos doboznyi összegyűlt.Ha izgulok,vagy félek,néha ráfújok,mondván az szerencsét hoz és megnyugtat.Ez nagyon beteg?Nektek is vannak hasonló furcsa szokásaitok?

2017. aug. 22. 10:11
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
hát nem vagy 100-as az már tuti.
2017. aug. 22. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Hát ja, ez elég gáz, a helyedben titokban tartanám. Amúgy vannak nálad is furább emberek, nyugi.
2017. aug. 22. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
13%
Én ha ideges vagyok, általában megnézem a 2 girls 1 cupot, vagy 1 man 1 jart. Az megnyugtat.
2017. aug. 22. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
18%
én régen a húgom levágott körmét gyűjtöttem, mert annyira rajongtam érte.. XDDDD aztán kinőttem.
2017. aug. 22. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én nekem csak a gyerekkorban kiesett fogaim vannak meg egy dobozban. De nem hordom kabalaként :D

Kicsit fura, amit csinálsz mindenesetre, nekem soha nem jutna ilyen az eszembe.

2017. aug. 22. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Hát nem a legmegszokottabb dolog amit csinálsz,és elég betegesnek is hangzik,de ha te ettől jobban érzed magad..
2017. aug. 22. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Néha eszembe jut egy horrorfilm,ahol a gyilkos az áldozatok szemhéjait vágta le,majd megszárította és egy dobozba gyűjtötte.Ilyenkor elképzelem,mi lenne ha valaki nekem is levágná a szemhéjamat.Alvás képtelenné válnék és pár nap múlva meghalnék?Vagy csak simán kiszáradna a szemem és megvakulnék?Hát igen,elég zizis vagyok,az tuti.:)
2017. aug. 22. 11:00
 8/12 szenes43 ***** válasza:

Nem tartom beteg dolognak,végül is senkinek kárt nem okozol vele és mindenki azt tartja kabalájának amiben 100%ig bízik.

Csináltam már kabalát egyszerű sima fehér kavicstól az apróbb használati tárgyak számtalan értékétől és alakjától függően. Az a mottója hogy te feltétel nélkül bízzál benne mikor előveszed mert szükséged van rá.

Láttad már biztosan hogy valaki a nyakában lógó latin keresztet megcsókolja mielőtt egy rázós dologba belefog.

2017. aug. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Nekem tetszik, bírom a beteg elméjűeket. :3
2017. aug. 27. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Egy tiktakos doboznyi te jó isten... fujj
2017. aug. 27. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!