Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen szerepet tölt be az...

Milyen szerepet tölt be az életedben a pénz?

Figyelt kérdés
Megelégedsz azzal, ha a megélhetésed biztosítod, vagy többre vágysz?
2017. szept. 3. 15:00
 1/6 Lazy Lover ***** válasza:
73%
pénz nélkül nincs élet. hát nem kéne sok annyi hogy tudjak el menni nyaralni meg élvezni az életet
2017. szept. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
79%
Sokkal többre vágynék mint ami most van..
2017. szept. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Egyelőre megelégszem, de ha 10x ennyi lenne akkor nem haragudnék. Imádom a pénzt, és a feleségem is imádja :D Azon vagyunk, hogy minél több legyen. Több pénz = több lehetőség, több szórakozás, több minden. Egyszer élünk. Nem nyomorban akarom leélni.
2017. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%

Többre vágyok. Jelenleg egy új (nekem új, de amúgy használt) autóra gyűjtök. És már nagyon hosszú ideje dolgozok érte. Még fél év és ha minden jól megy lesz annyi hogy elkezdhessek nézelődni.

Azért jó a pénz, mert egy kapitalista társadalomban hogyha tisztességesen szerzel pénzt az egy visszaigazolás is hogy segíted a társadalmat.

2017. szept. 3. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
59%
Nem vágyom többre, van annyi, amennyi. Figyelek rá, spórolok.
2017. szept. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nálam jelenleg működik az "akkor veszed észre milyen fontos, ha nincs" téma.


Sokáig voltam csóró egyetemista, szegény szülőkkel. 25 évem azzal telt, hogy azt néztem min hol kell spóroljak. Még egy baráti sörözésre is összeszorult a gyomrom, és azon gondolkoztam hogy abból a 2 sörből meg 1 gyrosból 2 napig ettem volna rendes kaját.


Mióta van pénzem, sokkal boldogabb embernek érzem magam. Megnyíltak előttem olyan lehetőségek, amiket mások szinte alapból megengedhettek. Szerencsére félre is tudok tenni bőven, így jó látni hogy van értelme dolgozni, hajtani. De mellette mondjuk nem kell spóroljak a mindennapokban. Ha akarok akkor felülök vonatra, kiutazom valahova túrázni, elmegyek pár napra a haverokkal nyaralni, vagy csak beugrom egy extra menüre a Burger Kingbe és nyugodt vagyok, mert tudom hogy az a pár ezer forint nem fog hiányozni hó végén.

2017. szept. 3. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!