Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Mennyire normális az, ha...

Mennyire normális az, ha baráti ismerkedésnél a másik fél rögtön egzisztenciára és párkapcsolati múltra vonatkozó kérdéseket tesz fel?

Figyelt kérdés

Egyértelműen nem arról van szó, hogy többet akarna, azonnal, ismeretlenül az első kérdésekről van szó. Neten, mindenféle kép vagy első benyomás nélkül.


Lúzerszelektálás?


2014. nov. 6. 09:55
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen. Szelektál. És valószínüleg elég felületes ember lehet, mert ha így akar mondjuk kifogni valakit aki gazdak és emellett az sem zavarja ha az illető mondjuk pl alkoholista, bolod, vagy agreesszív barom. Ha ez érdekelné, nem az egzisztenciával lenne kapcsolatos az első kérdése.
2014. nov. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ilyenkor köszönök el, és tiltom le.
2014. nov. 6. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nő vagyok és nő munkatársaim rendszeres első kérdései között volt, hogy én mennyit keresek és mennyit kerestem máshol.

(hetero nő vagyok, és a többiek is azok)

De férfi főnököm is kérdezte már, hogy mennyit kerestem máshol.


Mindkét eset felháborít.


Én sosem kérdeztem még meg ezt másoktól, olyantól meg pláne nem, akivel párkapcsolat kialakítása volt a cél. Semmi közöm hozzá, és neki/másoknak sincs az enyémhez.


Ez tipiku magyar szokás. Külföldre szakadt magyaroknál is ez megy. Turkálnak a másik zsebében.

2019. nov. 25. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!