Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan juthatnék ki ebből a...

Hogyan juthatnék ki ebből a végtelen, pokoli körforgásból?

Figyelt kérdés

Sötétségben, depresszióban létezem. Ritkán történik velem valami (egyetlen egy jó dolog), amitől naivan azt hiszem, még jobbára fordulhat az életem, még nincs minden veszve. De aztán annak a sokszorosát kapom újra pofonok formájában, mintha a sors csak azt mondaná "most megemlegeted, hogy azt merted hinni, hogy boldog lehetsz".

És visszazuhanok a kétségbeesésbe. Újra és újra ez történik, egész életemben.

Nincsenek barátaim. Nincs senkim, akivel kölcsönösen egymás életében lennénk. Számos ember van, akivel szeretnék beszélgetni. De ez soha nem fog megtörténni. Én ismerem őket, de ők soha nem fognak megismerni engem.

Jártam pszichológusoknál, de egy sem tudott segíteni rajtam. Mindig ugyanazok a körök... nem tudom, hogy lenne-e hozzá még erőm.

Jól tudom, milyen jövő áll előttem, és azt nem akarom megélni. Viszont nincs rá módom, hogy megöljem magam... Én nem akarom ezt végigszenvedni :'(



2017. szept. 11. 18:47
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%
Most végülis elmondtad, hogy sz*r neked. Na de hogy miért, azt nem. Részleteznéd?
2017. szept. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
0%
fiú vagy avagy lány ?
2017. szept. 11. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
65%

A sors... aha...

Minden második fiatalnak azt a sorsot szánja az Úr, hogy a szobájában telefonozzon.

2017. szept. 11. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
46%

Nem értem minek újabb és újabb ilyen jellegű kérdés, egyrész már ezeregy ilyen kérdés van, és válasz.

Leírták a lényeget, újat hozzátenni már nem tudunk, ott olvasgas.

De mivel nem vagyunk képzet pszichológusok...ha végképp nem bírod, hívd fel a lelkisegély telefonszámát, ingyenes.


Minden embernek lesznek nehéz időszakai, elkerülhetetlen. De felvértezheti magát az egyén, s nem úgy hogy drogozik, alkoholizál. A legnagyobb baj, hogy az ember levállt a természetről, mindenféle élettelen dolgokkaé van körülvéve, tévé,telefon,számítógép. Ha fára gondol, max az jut eszébe, hogy tüzelő v. bútor,szék lehetne belőle.

Azért vagytok depisek, mert ti természeti lények vagytok és hagytátok magatokat elkápráztatni, alig kerültök kapcsolatba a valósággal, képernyőt bámuljátok, ott láttok virágot és lehet az igazi virág már nem is érdekel.

2017. szept. 11. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%

ne mástól várd a segítséget!


Egymagad vagy, segíts magadon!


nekem sikerült, mennie kell neked is.


Tudd mit szeretnél, és érd el!

2017. szept. 11. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
28%
Az a baj, hogy én/mi hiába írunk bármit, semmi nem fog történni, mert csak panaszkodni jöttök ide, a valódi változni akarás szikrája nélkül.
2017. szept. 11. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:

#1: Nem ment át a "miért"?

#2: F.

#3: Akkor még több szomorú ember lenne a világon :(.

#4: Mégis újabb és újabb hasonló kérdés van. De nem lehet, hogy azért, mert senki sem adott még tökéletes választ? Olyan meg nem létezik, így újból és újból ki lesz írva a kérdés ...

#5: "Azt a legkönnyebb mondani." De azt nem árultad el, neked hogyan sikerült.

#6: Panaszkodni jöttem ide, igen. A változni akarás szikrája mindannyiunkban ott van, de nem tudjuk, hogyan lobbantsuk fel...

2017. szept. 11. 20:47
 8/21 anonim ***** válasza:
0%

"Nem ment át a "miért"?"


A kérdésedben nem volt miért, ez nem is egy kérdés, csak tömény rinyálás meg drámázás.

2017. szept. 11. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
36%
#8 Neked meg nem kell itélkezni!Mit ártott neked?! Inkább magaddal foglalkozz!
2017. szept. 11. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:
Maga az egész szöveg arról szól, hogy miért rossz nekem. Vagy az ezen állapot mögött meghúzódó okozati tényezőkön érted a "miért"-et?
2017. szept. 11. 21:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!