Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Ki a szebb nő? Neslihan...

Ki a szebb nő? Neslihan Atagül vagy Melisa Asli Pamuk Ki a szebb férfi? Burak Özcyvit vagy Kaan Organcuolu (Emír)

Figyelt kérdés

Válaszodat indokold hogy ki miért szebb

És még egy valami

Emir a való életben komolyan verte az akkori feleségét? Ha igrn akkor kérlek ird le a "történetet"



#Végtelen szerelem #emír #Törökszinésznők #Törökszinészek
2017. júl. 18. 15:00
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
42%

Nők? Utána néztem, ezek lányok. Majd néhány év múlva nők lesznek.


A két pasiból viszont a második. Az elsőnek az a bajusz... minek az? Mindig is irtóztam a bajusztól.

2017. júl. 18. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

A második nőnek olyan tipikusan szépnő feje van, az első nekem jobban bejön.


Az első férfi bajszos képeiről nekem ő jutott eszembe:

[link] :D

De bajusz nélkül helyesebb, mint a második férfi.

2017. júl. 18. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

2.válaszoló az a kép😂😂😂...szakadok...

Igen bajusszal igen taszító de bajusz nélkül nagyon helyes de nekem a második az az Kaan tetszik jobban

Lányok közül pedig Neslihan

2017. júl. 18. 15:20
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Nők közül az első (amúgy mindkettő szép, de a 2.-nak kicsit rideg a kisugárzása sokszor képek alapján). Férfiak közül a 2. Az első ez a tipikus szépfiú, akinek már annyira tökéletes az arca, hogy unalmas, az ilyen sosem tud felvillanyozni. A másik jobban tetszik.
2017. júl. 18. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Melisa Asli Pamuk.


(A pasikat nm nézem meg, mert a kutyát nem érdekli, engem)

2017. júl. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
84%

Nekem kevés török pasi jön be, de ezt a Burak Özcivitet el tudnám kapni egy menetre, aztán még ötször egymás után :D A másik is helyes, de kevésbé tetszik.


A lányokból nekem Melisa jönne be, ha férfi lennék, Neslihannak szerintem rideg a tekintete.

2017. júl. 20. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Melisa jobban tetszik, szebb az arca.


Imádom Burak Özçivitet annyira jó pasiii:D bajuszosan is!! (Egyedül a haja nem tetszik annyira,kicsit hosszú, olyan tipikus divatos szépfiús haj)

A másik sem ronda,de valahogy nem jön be arcra.:)

2017. júl. 20. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim válasza:
65%

Szia! Te is nézed a "Kara Sevda", azaz a "Végtelen Szerelem"-t. Amúgy szerintem Melisa a szebb, meg amúgy is, egyszer megnyerte a "Miss Turkey"-t (szépségverseny).

Burak Özcivit SOKKAL jobban néz ki, mint Kaan, de Kaanban megvan az a "sárm" 😁

2017. aug. 8. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim válasza:

Szerintem egyértelműen Melisa a szebb nő, nem véletlenül volt Miss Turkey. Neslihan van, hogy nagyon jól tud kinézni, de sokszor kifejezetten nem szép.

A férfiak közül Burak számomra egyértelműen jóképűbb. Egyébként a színészkedés mellett sikeres modell is. Egy nemzetközi versenyen 2. helyezést ért el.

2017. aug. 30. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 Dorcii98 válasza:

Szerintem mindkét nő szép,de Neslihannak lágyabbak a vonásai ezért inkább őt mondanám.

A férfiak közül egyértelműen Kaan Urgancıoğlu a helyesebb. Nekem Burak túl nyálas és a színészi játékától sem vagyok elájulva.

2017. nov. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!