Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nem túl szép lányként van...

Nem túl szép lányként van értelme adni magamra?

Figyelt kérdés

Akárhányszor bemegyek a városban látom a többi gyönyörű lányt, ahogy végiglejtenek változatos drága márkaboltok papírszatyraival a kezükben. Csodaszépek, gazdagok, boldogok, tökéletesek.

Ilyenkor mindig rosszul érzem magam, amiért nem ilyen vagyok sajnos.

Bizonyos dolgokon talán még tudnék változtatni, valamennyit tudnék fogyni, de 40-45kg-t még kemény diétával sem tudnék elérni sajnos. Ugyanígy nem lesz rengeteg hajam sem, alacsonyabb sem leszek, és sajnos a testfelépítésemet sem tudom megváltoztatni (előbb lennék hulla, mint filigrán).

Néha már úgy érzem, nincs semmi értelme annak, hogy pl megfésüljem a hajam, sminkeljek, vagy ruhát vegyek.

Legtöbbször úgyse találok magamra semmit sem.

Egy darabig fontolgattam, vennék egy jó minőségű drágább melltartót, pár hónap alatt valahogy összeszedném rá. De a boltba már nem volt bátorságom bemenni, mert mi keresnivalóm lenne nekem ott mégis.

Ugyanígy a kozmetikumokkal is. Minek vegyek sminket, nincs szép arcom, minek vegyek sampont, nincs szép hajam, néha már úgy érzem, teszek az egészre, nem nekem való.

pàrkapcsolati téren nincsenek gondjaim, csak emberileg érzem magam kevesebbnek, mert nem vagyok szép.


2017. szept. 11. 19:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Ha nincsenek párkapcsolati gondjaid, akkor szép vagy. Maradj, amilyen vagy.
2017. szept. 11. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 SirMoook ***** válasza:
Én se vagyok túl szép, sminkelni nem szoktam, de az alapvető dolgokat mindig megadom, mert megérdemlem. Sokkal magabiztosabbnak érzem magam pl attól hogy kitalálok új frizurákat, vagy olyan ruhában járok ami nekem nagyon tetszik. Én ezt úgy látom, hogy ha még nem is vagyok kifejezetten szép, és az arcomon nem.is tudok változtatni (igen ott a plasztikai műtét, és
2017. szept. 11. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 SirMoook ***** válasza:
100%

Ah bocsi hülye teló..

Szóval plasztikáztatni nem akarok, de amit lehet megteszek annak érdekében hogy ápoltabb legyek. Én jobban érzem magam tőle mert az is nagyon sokat számít.

18/L

2017. szept. 11. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én pont azért csinálom ezeket a dolgokat, mert egy kis önbizalmat ad. Úgy érzem, hogy közelebb vagyok az "ilyen" lányok szintjéhez. Nálad ez pont fordítva van?
2017. szept. 11. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Én sem vagyok sem szép, sem vékony, de igyekszem adni magamra, spórolok drágább(de nem 100ezres) ruhákra, most akarok menni a forrászhoz, kisminkelni nem tudom magam, mivel nem tudok sminkelni , de meg akarok majd tanulni, bár nincs aki tanítson.Tehát a körülményeimhez mérten megteszem amit tudok, hogy minél elgánsabb,divatosabb, összeszedettebb legyek, függetlenül attól hogy szép ruhákban sem néznek meg többen. De én így érzem jól magam, nem akarok szégyenkező penészvirág lenni, a méltóságtaljes megjelenés (nekem) növeli az önbizalmat. Próbáld meg te is, az olcsóbb ruhákból is tudzs elegánsabb darabokat venni nem szabad leragadni a kinyúlt púlóver+ mackónadrág kombónál. Arra törekedj hogy a saját magad szemében növeld az önbizalmad és érezd jól magad a bőrödben , ne a többi lányhoz hasonlítsd magad és ne is a fiúktól függjön az önértékelésed. Én megtanultam önállóan jól érezni magam a bőrömben mások véleményetől függetlenül.Ha másoknak akarsz megfelelni ez soha nem fog sikerülni és TÉNYLEG ez a kulcs a boldogsághoz. Tedd azt amitöl jobban érzed magad, nekem sokat segített a tanulás, első személyes,önálló cél volt az év végi jegyek javítása, aztán az erettségi, egyetem, most egyetemre járok,azt tanulom ami érdekel, a diploma és aminél több szaktudás a cél.Aztán gondolom a karrier lesz. A külsőd rendbe szedése mellett kezd el mondjuk lovagolni vagy ami érdekel,tanulj,dolgozz stb.a lényeg,hogy csak magadd foglalkozz ne a vásárolgató lányokkal és ne a plázacicákra hajtó fiúkkal.

20/L

2017. szept. 11. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
69%
a sminket pl elsosorban pont az onbizalomhianyos lanyoknak talaltak ki, ez hulyeseg, hogy "minek sminkelj, ha nem vagy szep?". egy jo smink igenis dob a kulson, es a kisugarzason, ha tudod viselni. annyi az egesz, hogy mosolyogj, es talald meg azt a stilust akar oltozkodest, sminket, vagy hajviseletet illetoen, amitol jobban erzed magad a borodben, mert mindenkinek van ilyen. jo, bevallom, sokszor en is irigykedve nezek a "natur bombazokra", de egy "kevesbe szep" lany is tud nagyon dogos es vonzo lenni, ha megvan benne az a bizonyos plusz, amit jo kisugarzasnak hivnak.
2017. szept. 11. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Ne mondj ilyeneket :) Hidd el a legtöbb lány nem látja magát szépnek. Prónáld meg elfogadni magad, és merj bemenni abba a fehérnemű boltba! A szépség alapból egy relatív fogalom nem mindenkinek a "deszka" lányok tetszenek. Fontos, hogy olyan stílusod, ruhatárad legyen amiben nőiesnek érzed magad, de egyúttal szereted is hordani, mert teljesen mindegy milyen szép blúz van rajtad, ha nem érzed benne kényelmesen magad. Merj új, színes és vidám ruhákat felpróbálni, minél többet, hogy megtaláld a számodra legmegfelelőbbet. Azt mondják egy nőben a magabiztosság és az önbizalom a legvonzóbb, úgyhogy a lényeg az, hogy jól érezd magad a bőrödben. Remélem tudtam segíteni :)

És ne torődj az előttem szóló válaszával, egy majom.

2017. szept. 11. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Nyolcas válaszóló vagyok, javítom magam. Az első kommentelő válaszút tartom helytelennek nem az előttem szólóét. Bocsánat a félreírásért.
2017. szept. 11. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
0%
A smink a bőrhibák elrejtésére van. Szebb nem leszel tőle.
2017. szept. 11. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
69%
10# egy szempillaspiral pl mar onmagaban is dob a lanyon/non, mert kiemeli a szemet, es nagyobbnak tunik tole, ami a tobbseg szerint eleve vonzo. egy szep ruzs, vagy szajfeny is emel a szepsegen. nem fednek el semmifele borhibat, arra peldaul az alapozo van, viszont ha 10/10es csajt nem is csinalnak valakibol, de azert +2-3 pontot szerintem boven meger. persze csak akkor, ha a lany nem buvalb szott keppel maszkal, mert akkor valoban nem sokat er a smink.
2017. szept. 11. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!