Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Esküvő » Ennek lenne értelme vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ennek lenne értelme vagy ilyenkor már butaság?

Figyelt kérdés

A lényeg hogy nem volt szép esküvőnk. Bementünk, aláírtuk a papírt és kijöttünk. Ez pedig engem azóta is bánt, főleg mert egyáltalán nem voltak nagy elvárásaim, de egyszreűen rossz hogy póló farmer volt mindkettőnk esküvői ruhája és egyetlen kép sincs rólunk.

Megegyeztünk hogy be fogjuk pótolni azt a keveset is amit én szerettem volna. Igen ám de nemrég kiderült hogy babát várok. Ennek persze örülök, de nekem nem fér bele hogy terhesen, neadjisten gyerekkel esküvőzzek. Egyszerűen az már nekem nem kerek. Ezzel értelemszerűen ugrott a pótesküvő is.

Ezért fő folyam, hogy mi lenne ha csinálnánk egy esküvői fotózást, esküvő nélkül? Szép ruhában, rendesen megcsinált hajjal és sminkkel, férjemnek szép öltönnyel? Mert így legalább lenne mit mutatnom a kicsinek, hogy lám mi is voltunk szépek.



(És így a férjemmel se kéne mindig háborúznom amiért nem érti hogy én csak szép képet akarok bekeretezni és kirakni a falra, nem pedig olyat ami annyira személyes, hogy zavarba hoz ha más meglátná. Neki van azóta már öltönye, nekem viszont egyáltalán nincsenek szép ruháim és ha vennék sajnos az is csak állna a szekrényben, nincsenek olyan alkalmaink ahova felvehetném bármikor.)



2016. dec. 27. 17:54
 1/8 anonim ***** válasza:
84%
Ha boldogabb lesz tőle a lelked?És a párod is belemegy?Miért ne?! :)
2016. dec. 27. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Egy ismerősömnek egy sima fehér anyagból varrtak ruhát, mikor már pocakja is volt. :) Szóval nem kell nagy flancolás. Sajnálom, hogy nem úgy alakult, ahogy tervezted, de gondolj arra, hogy szép kis család lesztek! :) Sok boldogságot! :)
2016. dec. 27. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Fotós vagyok, csináltunk már ilyesmit, nincs ezzel gond. Hajrá! :)
2016. dec. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Értelme az én szememben nincs sok. De ha téged ez boldoggá tesz.. Mindenki arra költi a pénzét és arra áldozza a szabadidejét, ami jól esik.
2016. dec. 27. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
82%
Sokan csinálják ezt, van, aki a nagy napra nem költ "eleget" fotósra és utólag ezt megbánva pótolja, de ismerek olyan esküvői fotóst is, aki ma már szakmai szemmel nem elégedett a régi képeivel és egy barátjukkal újra elmentek fotózni. Egy ilyen esetben szerintem mindegy, hogy van-e értelme, annak van értelme, ami boldoggá tesz.
2016. dec. 28. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
ha a szép képek boldoggá tesznek téged, akkor csináljátok meg, de jó fotóst keressetek. mindenképpen a fotós képeit nézd első sorban, olyan képeket keress, amik megfognak, megérintenek, tetszenek és aztán foglalkozz csak azzal, hogy mennyibe kerül mindez.
2016. dec. 28. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
32%
Őszintén? Ekkora baromságot még nem hallottam. Csináljatok egy kismama fotózást a pároddal, aztán ha megszületett a baba, akkor szintén csináltathattok pár képet. Ezek is nagyon szépek lesznek, felhúzol valami csini rucit és kész. Alapból baromságnak tartom az ilyen pótesküvős marhaságot, de az, hogy beöltöztök esküvősbe azért, hogy legyen kép... Agyadra ment a terhesség szerintem. Egyébként boldog babavárást.
2016. dec. 28. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Tégy úgy, ahogy jónak látod! Ne foglalkozz azzal, hogy mások esetleg értelmetlennek tartják!
2017. jan. 5. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!