Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » A tinikort mindenki máshogy...

A tinikort mindenki máshogy éli meg?

Figyelt kérdés

Mármint, oké, értem hogy mindenkinél más de a "tünetei" is egyeznek?

Azaz a folyamatos rosszkedv, hangulatingadozás stb...



2017. szept. 13. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
Dehogy, nekem kb mindig jó kedvem volt, dührohamaim sem voltak, meg sírógörcsöm sem. Persze, voltak rosszabb napjaim is, de az nem azért, mert tini voltam, hanem mert ilyen aza emberi természet. Sőt, kevés ismerősömnek volt csak világfájdalma, de azoknak is inkább szerelmi bánatuk volt.
2017. szept. 13. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A folyamatos rosszkedv soha nem normális, sem tinikorban, sem gyerekkorban, sem felnőttkorban. Fordulj szakemberhez!
2017. szept. 13. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szerintem ez egy új dolog, ha tényleg gyakori. Legalábbis a 60-as években én nem láttam állandóan rosszkedvű osztály vagy iskolatársakat, se hangulatingadozókat.

Amikor valami rossz történt, akkor rossz kedve volt annak, aki rossz jegyet kapott, vagy nem engedték valahova a szülei, de már aznap, vagy legföljebb másnapra, már jókedve volt megint.


Nem tudom, hogy mennyire tipikus ez a depressziós hangulat manapság.

2017. szept. 15. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
belőlem ilyenkor egy szép lány kb 1 hét-1 hónapos hangulatingadozást vált ki(olykor sírógörcs,düroham stb...) mindenki máshogy éli meg:)
2017. szept. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!