Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen velem? Eddig tök...

Miért ilyen velem? Eddig tök jó fej volt.

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel eddig tök jó barátok voltunk, és sokszor odamentem hozzájuk beszélgetni, persze csak akkor ha nem személyes volt a téma. Ma is odamentem hozzájuk, de mikor beszálltam a beszélgetésbe elkezte forgatni a szemét, és azt mondta "jajj már megint". Pedig tényleg nem vagyok idegesítő, és eddig jó fej volt velem. Csak ez olyan rosszul esett. Szerintetek miért csinálta ezt?

14/l



2017. szept. 13. 16:39
 1/2 anonim ***** válasza:

Elhiszem, hogy rosszul esett. :/ Ennyiből nem lehet megmondani a baj. Lehet, hogy rossz napja volt, vagy akikkel ott állt, nem örültek neked és úgy akart "bevágódni" náluk, hogy ő is bunkó. De tényleg tippem sincs, így az emberek ismerete nélkül... :)

Ha továbbra is bunkó, akkor valószínűleg nem túl jófej - szóval nem értem, miért akarnál pont vele haverkodni. Ha elég vagány vagy, rá is kérdezhetsz, ezen biztos meghökkenne és választ is kapnál! :)

2017. szept. 14. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi :))
2017. szept. 14. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!