Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Befásultam és csak a régi...

Befásultam és csak a régi színészeket szeretem, vagy tényleg nincsenek mostanában karakteres jó színészek, csak barbie-k meg ken babák? Az új meséket animéket nagyon szeretem és úgy ált nyitott vagyok az újdonság felé.

Figyelt kérdés

filmeket is szeretek nézni és nézek is, újakat, mindenfélét, de egyszerüen fiagtal színészekből egy sem fogott még meg. valahogy megnézem és elfelejtem dolog. mármint a színész nevét stb.


az én kedvenceim Adam sandler, Kevin James, will smith, eddie murphy és társai voltak. huszas éveim közepén járok.


2017. szept. 14. 08:06
 1/2 anonim ***** válasza:

Egyetértek. Nem vagyok egy nagy filmnéző, de ha egy régebbi filmet nézek, vagy egy új filmet, amiben egy régi színész van, akkor ráismerek, tudom a nevét és tudom, hogy ő jó színész. De a legtöbb új filmben egyszerűen nem is érdekelnek annyira a színészek, hogy a nevükre rákeressek. Vagy ha több filmben látom őket, akkor fel sem tűnik, hogy őt már láttam valahol.

Tény, hogy a régiek már befutott színészek és azok is ismerik őket, akik életükben egy filmet sem láttak. Lehet az újaknak is kell egy kis idő, amire ismertek és elfogadottak lesznek.

2017. szept. 14. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Alain Delon ***** válasza:
A franciáknál még csak-csak vannak karakteres színészek.
2017. szept. 14. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!