Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Friss jogsi=jövés-menés,...

Friss jogsi=jövés-menés, tudom újdonság még, más is volt így?

Figyelt kérdés

Elmúltam 25 éves, de előtte nem foglalkoztatott a vezetés, pár évet dolgoztam kint is, most huzamosabb ideig itthon maradok, így lett meg a B kategória 1 hónapja, mellette már meg volt autóban a kiszemeltem kicsit utána jártam és végül ahogy kipostázták a jogsit, még azon a napon enyém lett az autó is.

Ezt követte pár nap ismerkedés, hogy kiismerjem az autó kezelhetőségét, most már bátrabb vagyok

Egyébként az autó közel 460 lóerő, 4 literes motorral, ma voltam első hegyi úton, ahol konkrétan majd összevizeltem magam úgy húzott az autó, szinte kifacsart a kanyarokban libabőrösen.


2017. jún. 1. 20:56
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
460 lóerő... 20 évvel ezelőtti autóskártyában az kb mindent vitt volna teljesítmény terén.
2017. jún. 1. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Milyen kocsi ez?
2017. jún. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
talán első autónak nem egy 460 lóerős benzinzabáló szörnyet kellett volna venni.
2017. jún. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem egy repülőbe ültél be?
2017. jún. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
ránéztem használtautoón, ferrári, meg porshet találtam csak 400 lóerő fölött, de még kereségélek
2017. jún. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
kamus köcsög :D
2017. jún. 1. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

#2

2010-es audi rs5

2017. jún. 1. 21:57
 8/9 anonim ***** válasza:

"460 lóerő, 4 literes motorral"


Szerintem egy ilyen autóba még a féllábbal a sírban ücsörgő nagyanyám, vagy a legutolsó báránylelkű ministráns lúzer is széles vigyorral beülne. Egyáltalán nem meglepő, hogy egy olyan kocsiban szeretsz vezetni. Jogsiszerzés után ültél volna be a mi +20 éves rozsdától szétrohadt, agyonkínzott F Astránkba. :D Nem lennél ennyire lelkes. Én pl. azóta nem is vezetek (cirka egy éve) mióta megvan a jogsim.

2017. jún. 1. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Innen is pottyantanak rád...


Leverne a víz ha felsorolnàm, kinek hetvenkedsz? Örülj neki, hogy kiveszed a részed a környezetszennyezésből.

2017. jún. 2. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!