Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ha egy szerettetek öngyilkos...

Ha egy szerettetek öngyilkos lenne, szeretnétek/elvárnátok, hogy hagyjon hátra üzenetet?

Figyelt kérdés
(Legalábbis számotokra.)

2017. szept. 14. 14:58
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
51%

Apám öngyilkos lett, amikor kisgyerek voltam...

Akkor nagyon rossz érzés volt, de amikor egyre idősebb lettem, egyre jobban haragudtam a tettére, mert amit hátrahagyott +4 ember életét valtoztatta meg..... +4 ember is meghalt egy kicsit belül....

Igy 20 ev után, már nem érdekelne, elfordulnék. Dühös vagyok rá, és a magad fajta összes öngyilkos jelöltre, vagy csak aki ezzel fenyegetőzik...

Tegye meg mindenki... egy gyáva, nem eletre való....

2017. szept. 14. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
:(
2017. szept. 14. 16:58
 13/16 anonim ***** válasza:
29%
Te csak szimplán fel akarod magadra hívni a közfigyelmet. Aki öngyilkos akar lenni, az megteszi, és nem ide a Gy.k.-ra jön fel nyafogni. Ennyi.
2017. szept. 14. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:

Most már biztos. A hátralévő perceim meg vannak számlálva.

(Végre egy GYK-n nyafogó, aki tényleg meg fogja tenni, hmm?)

Ezen már semmi sem változtathat. Hogy kihasználjam az alkalmat, aki ezt olvassa, annak hosszú, nagyon boldog életet kívánok, soha ne kelljen úgy végeznie, mint nekem!

2017. szept. 18. 20:06
 15/16 anonim ***** válasza:
35%
:DDDDDDDDDDDDDDD Szia kérdező.
2017. szept. 18. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
ne tedd kérlek, mindenből van kiút !
2017. okt. 27. 03:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!