Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van az, ha neten flörtöl...

Miért van az, ha neten flörtölök egy lánnyal és jól érezzük magunkat (ő is hangot ad neki), akkor mindig az van, hogy másnap írnék neki, de le vagyok tiltva?

Figyelt kérdés

Az nem egyszeri jelenség. Az esetek döntő többségében mindig ez van.

A nők így működnek, hogy van fellángolásuk a következő nap meg megbánják az egészet?

És nem olyan durva flörtre kell gondolni, szimplán egy kellemesebb néha enyhén rámenősebb beszélgetésre.


Ti is tapasztaltátok ezt? Ez miért van így? Internet sajátsága?


2017. szept. 14. 19:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Azért, mert komolyan nem érdekeled és következmények nélkül megteheti. Ha komolyan ismerkedni akarsz neten, akkor elérhetőséget kell cserélni, aztán randira hívni. Ha elutasít, akkor meg hagyni, mert csak az idődet pazarlod. Ha meg te is csak flörtölgetni akarsz a neten, akkor meg nem mindegy? Majd lesz másik.
2017. szept. 14. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Hát de gondolom megismerem egy picit a neten trécselés közben.

Nyilván azért írnék másnap, ha már az első jó volt, akkor lehetne folytatni.

De letiltás comes.

Tudom hogy a net furcsa. De nekem úgy "logikus" ha első nap jól éreztük magunkat, akkor esélyes hogy tudnánk folytatni.

Talán ezért mondják, hogy ne keressük a logikát a nőkben...:)


De érdekelne egy nő válasza is, hogy ilyenkor mi van az ő nézőpontjukból.

2017. szept. 14. 19:40
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Lehet hogy annyira nem is érzi jól magát, csak nem akar bunkó lenni.

Mit takar az enyhén rámenősebb beszélgetés?

2017. szept. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Jó veled "szórakozni" meg vannak közös témák, de vagy sok vagy neki vagy kevés. (Pl nem jössz be neki kinézetre vagy túl perverz vagy) Az ilyen beszélgetéseket lehet élvezni 1-2-3 napig, de aztán ejtve leszel. Onnan tudom, hogy ezt én is csináltam már párszor. Bár előre szólni szoktam, hogy nem akarok kapcsolatot, így azért sejthetik.
2017. szept. 14. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Szinglik, de mindegy rájöttem a megfejtésre.

Internet az oka. Itt nem lehet kapcsolatot kialakítani, ezért töröltettem is magam mindenhol, beleértve innen is.

2017. szept. 15. 08:24
 6/6 Röcsögei Péter ***** válasza:
Én is úgy vagyok vele, hogy ha nem megy bele a személyes találkozóba, akkor nem vesz komolyan, és el kell felejteni. Így eltelt lassan 20 év. Neten nem lehet ismerkedni. Valaki csak ránéz egy lányra az utcán, böffent 2 szót, és a lány ráizgul és már azt csinál vele, amit és ahányszor csak akar. Más meg évekig nem talál senkit, mindig lerázzák, de ha 0 lány per év a statisztika, akkor 5000 évvel szorozva is 0 lány lesz. El kell gondolkozni, megéri-e a semmiért erőlködni, és mindig önbizalmat veszíteni, vagy az élet hátralévő részét kellemes dolgokkal eltölteni (egyedül). A lottót is abbahagytam 10 évvel ezelőtt, és le mertem volna fogadni, hogy ahogy nem veszek szelvényt, majd kihúzzák a számaimat. Azóta sem húzták ki, megnyugodtam az évek során. Egy életed van, minek akarsz annyira igavonó barom lenni? Szórakozz, költsd a pénzt, csinálj szokatlan dolgokat, amit nem lehet egy kapcsolat mellett.
2017. szept. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!