Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért van lelkiismeret furdalá...

Miért van lelkiismeret furdalásom?

Figyelt kérdés
Tegnap voltam buliban. Mindent csináltam. Ittam, szívtam, szexeltem. Természetesen valami qrvákkal. Akkor tiszta jól éreztem magam, ma meg felkeltem, és azóta tiszta szarul érzem magam, lelkiismeret furdalásom van. Az ismerőseim elhívtak megint buliba, de valamiért rohadtul nincs már kedvem elmenni. Miért? Nem sikerült rosszul semmi a buliban, nem ezért lehet.

2017. ápr. 29. 11:08
 1/5 Ay carramba! ***** válasza:

Először is: Milyen idős vagy?


Azért van lelkiismeret furdalásod, mert tudod, hogy valamilyen szinten olyat tettél, ami a te értékrendednek nem felel meg, vagy a legalján található, és ez így helytelen. Ilyen esetben tanulni kell a hibáidból, és tudatosabban élni ezek után.


Abban a helyzetben mást gondoltál jónak, és mást rossznak, mint most, részben a tudat alattid vezérelt. Később pedig visszatért a valódi önmagad, és átgondoltad a tetteidet, kiértékelted őket.

2017. ápr. 29. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Ay carramba! ***** válasza:
Javaslom, hogy amit szükséges, azt jól fontold meg, és válaszd el azt, amire szükséged van, és amire nem!
2017. ápr. 29. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Érzed legbelül,hogy ezzel beszennyezted a lelkedet.Inkább keress jó baráti társaságot,akikkel minőséges időt tudsz eltölteni.Kapcsolatra meg egy normális beállitottságú lányt.Ezek a dolgok sokkal boldogabbá tennének.
2017. ápr. 29. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, igazat írtatok! Akkot azok a qrvák hogy bìrnak így élni? Mert ők minden nap ezt csinálják szinte.
2017. ápr. 29. 18:02
 5/5 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy nem mindenkinek egyformán fejlett az énképe. Van,, akinek ez bőven belefér.
2017. máj. 3. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!