Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Úgy érzem hogy minden ember...

Úgy érzem hogy minden ember hülyének, idegesítőnek tart és ezért inkább meg sem szólalok társaságban. Szerintem rondának is tartanak?

Figyelt kérdés
Pl az egyetemi csoporttársaim tuti bunkónak tartanak, amiért alig beszélek velük, de egyszerűen nem merek hozzájuk szólni néha, mert hülyén érzem magam és azt érzem hogy nem is akarják. Ronda is vagyok, szerintem minden ember kerül engem. De abszolút nem merek megszólalni nagyobb társaságban, pedig a barátaim szerint jófej vagyok. Ebből hogy lehet kigyógyulni?
2017. szept. 15. 00:36
 1/4 anonim ***** válasza:
Akkor tolts tobb idot a barataiddal.
2017. szept. 15. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Es ha veluk toltom az idot hogy erem el azt hogy kigyogyulok ebbol?
2017. szept. 15. 11:12
 3/4 anonim ***** válasza:

Ha ki aikarsz gyogyulni abbol hogy hulyenek erezd magad es bunkonak nezzel ki, akkor muveld ki magad elso sorban.

Ha egyetemista vagy az mar jo ut, melle olvass, muvelodj, es akkor konnyebben hozza tudsz majd dolgokhoz szolni.

Amugy meg ha tobb idot toltesz a barataiddal, akkor ok onbizalmat adnak es pozitiv megerositest, ezert irtam.

De a lenyeg az, hogy mit szamit hogy ki mit gondol, inkabb az szamit hogy te mit gondolsz magadrol. Ha pedig te is ugy erzed hogy vannak hianyossagaid, akkor tedd azt amit feljebb tanacsoltam.

2017. szept. 15. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is jártam hasonló cipőben, de valahogy kikerültem belőle.

Ami nekem sokat változtatott a dolgon, hogy megtanultam elfogadni magam úgy, ahogy vagyok.(Mellesleg ez egész életen át tartó feladat, és nem könnyű, de nem is lehetetlen)

Merj kockáztatni, merj kiállni magadért és abban amiben hiszel.

A rondasághoz pedig annyit...ez nem ad rá okot, hogy kerüljenek. Pl.:nagyon sok nem annyira "szép" ember van aki pl. a legnépszerűbbek között van.

Ez nem betegség amiből ki kell gyógyulni. Add meg magadnak a kibontakozás lehetőségét.


Remélem tudtam valamelyest segíteni.

2017. szept. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!