Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Rossz ember lennék, ha emiatt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rossz ember lennék, ha emiatt idegesítőnek találom?

Figyelt kérdés

Barátom valahogy túlságosan ragaszkodó, próbál a kedvemben járni, amivel nem is lenne gond, de hogy is mondjam... Túl aranyos.

Mármint örülök, hogy nem egy bunkó kis asfgkl, csak mindig velem akar lenni, mindenhova velem akar jönni. Nem akarom megbántani, hogy engem ez zavar, csak érzem, hogy nekem ez egy kicsit sok.


2016. aug. 18. 11:33
 1/8 anonim ***** válasza:
Le kell ülni és beszélgetni erről vele szépen nyugodtan. Elmondod, hogy szereted, de szükséged van egyedüllétre is mint minden normális embernek, ami nem azt jelenti, hogy nem akarsz vele lenni csak alkalmazkodni kell egymáshoz. Ezen alapul egy kapcsolat.
2016. aug. 18. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pont, az ilyen kérdések miatt tudok rettentő módon elszomorodni. Amit leírtál, nem tűnnek szélsőséges dolgoknak, bár a "mindenhova velem akar jönni." lehet egy kicsit az, de ha megbeszélitek akkor nem lehet gond.


Viszont, ha tényleg csak neked sok, és másnak mondjuk természetes lenne akkor igazából ennyi volt.. Ez idővel csak rosszabb lesz, megunod és jön a rossz..

2016. aug. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
17%
Nem éri meg "jónak" lenni a mai világban úgy tűnik.
2016. aug. 18. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Mondd meg, hogy szereted, imádod, de néha jól esik magadban lenni.

Az én párom is ragaszkodó, keresi a kedvem, mégsincs folyton a fenekemben. Vannak saját elfoglaltságai neki is. A te barátodnak talán pont ezek hiányoznak.

2016. aug. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Nem normális mindig együtt lenni, mindenhova kísérgetni a másikat. A minőségi időre kell törekedni, nem a mennyiségre.

Bántás nélkül mond el neki, hogy szereted, örülsz ha vele lehetsz, de kell privát zóna is, nem akarod, hogy ellaposodjon vagy megfojtson a kapcsolat.

Ha hosszú távra tervezel a sráccal, egy ilyen őszinte beszélgetésre szükség van.

2016. aug. 18. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
0%
Minek vagy együtt egy ilyen kis hülyegyerekkel?!
2016. aug. 18. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem vagy rossz ember. Mindenkinek kell némi egyedüllét és magány. Beszéld meg vele.


Hagytam már ott férfit ilyen okkal, olyan volt mint az árnyékom. Ha nagy nehezen sikerült nélküle kimozdulnom akkor telefonon vagy üzenetben keresett folyamatosan. Ráuntam, hogy a a legjobb barátnőmmel nem tudtam elmenni úgy moziba, hogy ne kapnék egy tucat üzenetet.

Többször mondtam neki, hogy zavar és szeretném, ha egy kicsi teret hagyna, nem sikerült megértenie. Idővel a "túl aranyosból" "hagyj békén, elegem van belőled" lett.

2016. aug. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
0%
Ja, jobb lett volna, ha tahó és büfögésekkel kommunikál és legszebb mondata az "asszoy hozzad befele a kőbányait gyorsan, különben lenyomok egy nyakast, csak úgy recseg!"... És le se szarja hol vagy amíg van otthon kőbányai meg pörkűtt és tévé is működik.
2016. aug. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!