Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Találkoztatok már olyannal...

Találkoztatok már olyannal akinek nem volt humorérzéke?

Figyelt kérdés
Milyen volt vele beszélgetni?

2017. szept. 14. 06:32
 1/5 anonim ***** válasza:

inkább elcseszett humorérzéke volt, vagy inkább ilyen sznob fajta mentalitása, hogy "ő nem nevet akármilyen viccen"

baromira nem voltunk egy hullámhosszon nem az, hogy komoly volt, inkább csak fura hozzáállása volt a dolgokhoz

2017. szept. 14. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
41%
Igen anyával. Jó.
2017. szept. 14. 07:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Olyannal, akinek abszolút semmilyen humorérzéke nincsen nem.

Olyannal, akinek szörnyű hmorerzéke va, igen, és nem szeretnék vele megegyszer beszélni.

2017. szept. 14. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Találkoztam, és nem akartam elhinni, hogy van ilyen ember. A legjobb poénoknál is csak úgy nézett, mint egy lufinyúl, és borzalmas volt vele beszélgetni.
2017. szept. 14. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Gags ***** válasza:
Én azt is annak veszem ha közönséges mondaton is nevetgél, mert nem tud mit hozzáfűzni :D Szóval ezzel a kiegészítéssel igen, én már találkoztam (nem is kevéssel)
2017. szept. 14. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!