Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogy-hogy ennyi zizzent...

Hogy-hogy ennyi zizzent magyar él Angliában?

Figyelt kérdés

Angliában élek. Különböző helyekről (szomszédság, munka) megismertem pár magyart. Rövid jellemzés:

1.: 40 éves nő és egyik nigériai pasitól a másikhoz költözik, dolgozik mellette, de minden pénzét az aktuális barátjának adja

2.: 30 éves nő aki hozzáment egy nigériai muszlim férfihez aki ráerőltette a kendőt és egész nap azt panaszolja, hogy mennyire utálja ezt

3.: hasonló az előzőhöz, nogériai férj, a pasi megveri, 3 év után válás, majd egy új nigériai férfinél köt ki, mert azok milyen jóképűek és milyen nagyszerű minden fekete, azóta van egy fekete pótcsaládja is.

4.: szintén 30-as nő, felvette az iszlám hitet majd hozzáment egy arab férfihez és gyereket szeretnének. A pasinak boltja van, ahol minden betérő olcsó hölgyet megdönt. A feleség meg tűr, mert a vallás szerint nincs joga számonkérni a férfit.

5.: 60 éves férfi, utcán él, mert 20 év alatt nem tanult meg angolul és amikor az egyik munkahelyén nem fizették ki, ő nem tudta felhívni a céget és a lakástulajdonossal sem tudott beszélni, mert nem értette meg mit mond, a segítséget elutasítja

6.: 25 éves nő, a barátnőjét jött meglátogatni, de ott maradt. 0 angollalal nem akar semmilyen alja munkát elvállalni, hiszen ő egyetemet végzett, így már 6 hónapja a barátnője tartja el.

7.: 25 éves nő, a munkahelyén meg van a híre, mert ő az aki egy este alatt 3 kollégájával is összeszűrte a levet. Ugyanis annyira azt akarja, hogy neki brit pasija legyen, hogy rámászik mindenkire.

8.:30 éves nő akinek a férje eltünk, így egyedül maradt a 2 gyerekkel. A pénzük fogy, munkát nem talál, mert angolul nem tud. Felajánlottam, hogy tanírom ingyen angolul, de jött a kifogás. 4 hónap múlva egy este összepakolt, másnap a tulaj már csak az üres lakásra tudta rátörni az ajtót.

9.: magyar roma család. 3 háznyira laknak, de órákon keresztül vagy az ordibálásuk vagy a mulatós zene megy max hangerőn.


És sorolhatnám még az embereket akikkel idáig találkoztam. Egy közös volt bennük, hogy mindnek volt valami beütése. Nyilván tökéletes ember nincs és mindenkinek van egy kis stiklije, de van mégis egy szint.

Vajon a bátorság mellett a józanész hiánya segíti az embereket a külföldi létbe? Vagy ennyire megváltozik valaki ha kiszakad otthonról?



2017. szept. 16. 04:09
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%

Még jó hogy te vagy az egyetlen normàlis odakint :D

Hülyék.De most mit lehet ez ellen tenni?Úgy kell nekik!

2017. szept. 16. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
gyanús ez a felfogás! Olyan, mint a viccben, hogy mindenki hülye, mindenki szembe megy az autopályán :)
2017. szept. 16. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Nyilván azok az emberek mobilisabbak, akikben kevesebb a gátlás és a kevesebb gátlás az élet más területén is jellemző rájuk.
2017. szept. 16. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem költözz át másik kerületbe.

Rájössz, hogy nem csak a magyarok zizzentek, más nép is kitermeli a saját lököttjeit. Nézz körül és ne ítélkezz!

2017. szept. 16. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Szegény angolok...
2017. szept. 16. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Finnországban élek, itt is sok a zizzent. De én elintézem annyival, hogy nem látok bele az életébe, és talán az adott helyzetben én se csinálnám máshogy.

Meg amúgy sem szeretek foglalkozni senkivel, mert szinte mindenki csak kibeszéli a másikat, és én nem szeretném ugyanilyen lenni. De akik más portáján söprögetnek, azoknak a sajátját már ellepték a szeméthegyek.

2017. szept. 16. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Ha ennyi eszük van, csak tessék, nem a te dolgod.

Mi is kint élünk, egy magyar családot ismerünk, hála istennek normálisak. Akik meg csak egyszerűen idióták, magukra vessenek, engem nem érdekel. :)

2017. szept. 16. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Jo ez igy, csak vissza ne jojjenek.
2017. szept. 16. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
aki itthon hülye, az külföldön is az. meglepő... :D
2017. szept. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Az angolok közt is sok a "nem tiszta fialás". Sok tinédzser lány felcsináltatja magát tizenévesen és 20 éves korára már háromgyerekes anyuka. Három gyerek három különböző apától. Így eltartja őket az állam és még szociális lakást is kapnak.


Londonban férfiak és nők erkölcsök nélkül. Van, aki úgy cserélgeti a szexpartnereit, mint más az alsóneműjét. Oké, ez a világ sok részén eléggé jellemző.


Gyerekeikről könnyen megszabaduló szülők.


Én Walesben laktam, Wrexhamben pénteken és főleg szombaton a város apraja-nagyja leitta magát a sárga földig. Pubok egymás hegyén-hátán. Hajnalban részeg és beszívott emberek szintén egymás hegyén-hátán. Verekedések. Normális családapák és családanyák részegeskednek. Olyat is láttam egyszer, hogy egy dagadt walesi nő az utcán orálisan elégített ki néhány férfit. Egyébként nem csodálom, hogy ennyi alkoholista között sok fogyatékkal élő gyerek születik.


Vagy elég csak belenézni az EastEndersbe. (Már vagy nyolc éve majdnem minden részt megkukkantok.) Oké, az a valóság elferdítése, de mégsem áll attól olyan távol.

2017. szept. 16. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!