Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan dolgozzam fel azt ha...

Hogyan dolgozzam fel azt ha egy társaság kiközösít?

Figyelt kérdés
Az elején minden jó volt szeretettel viselkedtek velem, bevontak minden társasági dologba, úgy éreztem, hogy a közösség része lettem. Aztán egy idő után minden megváltozott, elkezdtek hidegek lenni és közömbösek lettek velem, nem vontak be a társasági megmozdulásokba sem. Ez egy 22-fős csoport volt. Nem értettem az okát, nem ártottam senkinek. Igyekeztem mindenkivel jóba lenni.

2017. szept. 16. 17:11
 1/10 anonim ***** válasza:
81%
Azért ha 22 ember nem kíváncsi a társaságodra nem biztos, hogy velük van a hiba.
2017. szept. 16. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Megértem, de a 22-ből egyik sem állt elém és monda el, hogy mi a problémája velem.
2017. szept. 16. 17:36
 3/10 A kérdező kommentje:
Ez azért egy kicsit furcsa.
2017. szept. 16. 17:37
 4/10 anonim ***** válasza:

Empatikus banda. :)

Lehet, hogy valaki elkezdett pletykát terjeszteni rólad, majd a többiek a rólad hallott információkat kėszpėnznek vettėk. Minden okkal törtėnik. Szerintem, ha fontos neked a munkahely, próbáld megbeszėlni velük a dolgokat.

2017. szept. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

S te ilyen társaságba akarsz tartozni, ahol nem őszinték veled?Csesznek kibökni, mi a bajuk?

Egyszerűen sz@rd le őket s kész, lépj tovább...

2017. szept. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

"Egyszerűen sz@rd le őket s kész, lépj tovább..."


Azt hiszem ez lesz a legjobb amit tehetek.

2017. szept. 16. 20:04
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt olyan ismerősöm, akinek hasonló problémája volt... De úgy, hogy közben észre sem vette, hogy tulajdonképpen nem is volt a társaság tagja, alapból. Mégis arra panaszkodott, hogy "kiközösítették". Jóban volt 1-2 emberrel a társaságból, de úgy tekintettek rá a kezdetektől, mint aki be akar furakodni abba a közösségbe. Pl. váratlanul megjelent olyan eseményeken, ahol nem volt hivatalos.. majd csak évek múlva vette észre, hogy nem is olyan jó a kapcsolata velük, és nekem panaszkodott arra, hogy "kiközösítették" és hogy "kezd eltávolódni tőlük", miközben nem is állt közel hozzájuk. Érdekes az emberi gondolkodás.
2017. szept. 16. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

"egyik sem állt elém és mondta el, hogy mi a problémája"


Általában ez azért szokott lenni, mert a legtöbb ember csak megsértődne ilyenkor. Na meg ha valaki nem áll olyan közel hozzád, annak még nincs problémája veled.

2017. szept. 16. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Neked kell eléjük állnod, és bizonyítanod, te egy szimpatikus ember vagy, akivel megéri közelebbi kapcsolatban lenni.


ha ezt megteszed, akkor várhatod el tőlük, hogy ők is felfedjék a szimpatikus énjüket előtted. addig csak remélheted, de látod mire mentél a reménnyel... :)

Aki meg nem tud szimpatikus lenni neked, azzal kevesebbet kommunikálsz, nem raboljátok egymás idejét, és kész!


de a kedvesség még ilyenkor is fontos, mert lehet, hogy a legjobb barátját még csak ez után ismered meg, aki lehet neked sokkal jobb barátod lehet... és hát könnyebb úgy indulni, hogy kedves embernek titulálnak, mint egy flegma szarzsáknak :D

2017. szept. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
#9 És mi van akkor, ha vannak olyan közösségek akik flegma szarzsákokból állnak és a hozzájuk hasonlókat fogadják be:D? A kérdés egy konkrét társaságra vonatkozott, max csak a kérdező tudhatja, hogy milyenféle társaság az, nem mindenkit hatódik meg a kedvességtől. Az oké, ha valaki kedves, miközben barátkozik, de egy társaság elvesztése miatt nem kell örlődni!
2017. szept. 16. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!