Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Érdemes ebben az esetben egy...

Érdemes ebben az esetben egy "kárörvendő" levelet írni?

Figyelt kérdés

Még évekkel ezelőtt öngyilkos akartam különböző okok miatt, akkor egy kedves ismerősöm olyanokat mondott, hogy reméli minél fájdalmasabb halálom lesz mert az öngyilkosok ilyen-olyan gyenge emberek és nem érdemelnek semmilyen együttérzést.


Ennek az ismerősnek a fia viszont néhány hete öngyilkos lett és arra gondoltam, hogy írok neki egy e-mailt a fiával kapcsolatban ugyanazokkal a szavakkal amiket ő mondott nekem amikor megfordult a fejemben az öngyilkosság.


2017. szept. 17. 11:43
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
50%

Nee tedd!

Ez irtó kegyetlen lenne. Meg ha már megfordult a fejedben hogy ez rossz, és kiírtad ide, akkor egyértelműen nem vagy ilyen gonosz. Hidd el eleget szenved most :/

2017. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
75%
Az élet visszaadta neki, ne írj neki, mutasd ki, hogy te különb vagy nála
2017. szept. 17. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Én akkor a gyakorlatilag a poklot jártam meg, nem unalmamban akartam öngyilkos lenni.
2017. szept. 17. 11:49
 4/15 anonim ***** válasza:
85%

És ettől jobb lesz szerinted valami, hogy írsz neki egy ilyen levelet?

Gondolom a fia sem véletlen lett öngyilkos, egy ilyen tróger "apa" mellett én sem akarnék sokáig élni, már bocsánat. A levél meg teljesen felesleges. Semmit sem érsz el vele.

2017. szept. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
62%

Ne akarj olyan lenni, mint ő volt akkor. Szerintem MOST bánja meg az akkori szavait, NE emlékeztesd rá!

Te különb vagy!

2017. szept. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ha õ gonosz volt, miért akarsz te is az lenni.Inkább örüljél,hogy rendbejöttél.
2017. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
66%

Ha jól esik, tedd, játszd el a karmát.

Meglátjuk hogy esik neki hogy visszakapja azt amit ő adott.

2017. szept. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
35%
azon örvendj hogy még élsz
2017. szept. 17. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én megírnám neki.
2017. szept. 17. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ez szimplán kicsinyes viselkedés aminek semmi értelme. Előrébb nem leszel vele azon kívül hogy ugyanakkora p..öcs leszel mint amekkora ő volt veled.
2017. szept. 17. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!