Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek gáz, ha jól...

Szerintetek gáz, ha jól szórakozom ha mások kiakadnak, vagy veszekednek (kárörvendő vagyok)?

Figyelt kérdés
Magamban rengeteget röhögök az emberek hülyeségein. Amikor ilyen piti dolgokon vitatkoznak, kifejezetten mulatságos tud lenni. Vagy ilyen jelentéktelen dolgokon felhúzzák magukat egyesek, és kifakadnak, az ilyen szituknál alig bírom visszafojtani a röhögést. Akár élőben, akár neten, nagyon szeretem nézni mások konfliktusait, és remekül szórakozok rajtuk. Meg ha valaki bénázik, vagy elront valamit, az ilyeneken is jókat szoktam magamban derülni. Én egyébként sosem konfrontálódok senkivel, békés, nyugodt típus vagyok, csak megfigyelője vagyok az ilyen helyzeteknek, nem résztvevője. Így direktbe senkinek sem kívánok rosszat, viszont ha már adott a szituáció, akkor nem tudok, nem nevetni mások nyomorán.

2015. nov. 26. 19:30
 1/3 anonim válasza:
Én is ilyen vagyok :D De szerintem ettől még nem vagy kárörvendő
2015. nov. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nem baj, csak nem éppen egy megnyerő tulajdonság. Egyébként szerinted miért ment a Mónika Show? Mert a többi ember is élvezte ahogy veszekednek.
2015. nov. 26. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
A buta embereken én is jót szoktam szórakozni meg ha valaki bénázik, de ugyanúgy magamat is kinevetem, mikor balfékeskedem és szanaszét repül minden a kezemből, mondván jólvan, ma sem csalódtam magamban :D
2015. nov. 26. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!