Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Egy férfinek miért kellene...

Egy férfinek miért kellene "mindenhez" értenie?

Figyelt kérdés

Főleg az édesanyám, illetve a család vele hasonló korban levő hölgy tagjai állandóan azt mondják, egy férfinak ezt meg azt meg kell csinálnia.


A legjobb példa rá az autóm.

Azt mondják "úgyis műszaki területen dolgozol, csináld meg ". Műszaki terület,fejlesztés, de nem autószerelés.


Nem értik meg, hogy a mai autók nem Ladák meg Trabantok, amiknek otthon odavágtak kalapáccsal és ment tovább.

Nem fogok egy 6 éves autót szétgányolni, azért van a szakszerviz,hogy megcsinálja.


Meg szerintük úrias vagyok, mert "mindenhez" szakembereket hívok.

Nekem az a filozófiám, hogy ha valamit csinálni kell, akkor jól legyen megcsinálva.



Egy férfi nem ezer mester, másrészt ha nem tanította meg neki senki, nem is érdekelte annyira akkor miért elvárt?

Én sem kérek számon egy nőt, hogy miért nem tud kakaós csigát csinálni, amikor nem mutatta meg neki,hogy hogyan kell.


2017. szept. 17. 19:09
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

# 6


Szóval, te nem főzöl otthon, mert nem vagy szakács, nem veszel be fejfájás csillapítót, mert nem mondja az orvos...stb... :DDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD


Micsoda szerencsétlen lehetsz te:DDDDDDDDDDDDD


Még egy konnektort sem vagy képes kicserélni, inkább hívsz egy szakit, aki 8000ft-ért kicseréli neked...ismét gratulálok:DDDDDDDDDDDDDDDDDDD

2017. szept. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!