Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mi a véleményetek erről vagy...

Mi a véleményetek erről vagy ilyen emberekről?

Figyelt kérdés

Egy 20 éves Fiúról van szó. Baratnőjével 4 éve együtt vannak, boldogok.

A fiú black metált (is) hallgat. De ezen kívül sok más metál zenet, mansont, retro zenét is. A profilkepen facebookon ő van, egy erdőben, oldalrol, kapucni rajta, fejét nem látni,fekete fehér a kép. A borító képe is fekete fehér, de az csak egy kép.

Szerintetek depressziós lehet? Vagy ez csak egyfajta stílus ami neki tetszik? De akkor miert hallgat ilyen szomorú lehangolo zenéket? (black metalra gondolok)

Nincs semmi bajom a műfajjal, szeretem, bar en nem hallgatom mert csak szomorú leszek tole.

Szóval aki ismer ilyen embereket meg a műfajt az irna nekem róla es ezzel kapcsolatban par dolgot? Ugye nincs semmi probléma vele? (depresszióra gondolok)



2017. szept. 17. 20:29
 1/9 anonim ***** válasza:
83%
Én meg punk rockot hallgatok, tök átlagos családapaként. Ja és kockásinges informatikus vagyok :)
2017. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
69%

"Baratnőjével 4 éve együtt vannak, boldogok."


Ezek után nehezen hiszem el, hogy depressziós lenne.

Egy depressziós ember nem boldog és egy depressziós emberrel nem lehet 4 évig együtt lenni.

Szimplán ez a szubkultúra tetszik neki.

2017. szept. 17. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
56%
Blacket nem hallgatok, de szintén szeretem a metál zenét (pagan/sympho/goth), és szeretem a szomorú zenéket is (neoclassical darkwave, ambient), de nem vagyok depressziós vagy negatív ember. A kettő nem függ össze.
2017. szept. 17. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
Nem, ez csak a stílusa.
2017. szept. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2017. szept. 17. 20:50
 6/9 anonim ***** válasza:

Ettől még lehet teljesen normális.

A saját párom is metált hallgat, hogy milyet, azt én nem tudom, mert nem szeretem, de tudom, hogy szereti a Metallicát, Arch Enemyt, Slipknotot, több nem jut eszembe.

Nem depressziós, sose volt az. Tök normális, boldog életet él, a kapcsolatunk is jó, a gyerekkel is tökéletes a kapcsolata. Szinte mindenki szereti,mert nagyon jó a természete (sokkal jobb, mint az enyém), és nagyon humoros.

2017. szept. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én is Blacker vagyok... Igazából a metál segített a depresszió leküzdésében. :D \m/ <3
2017. szept. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Tom Benko ***** válasza:
Nem, nem hiszem, hogy a black metal miatt depressziós lenne valaki. Inkább ezen a csatornán adja ki magából a negatív érzéseit.
2017. szept. 18. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
csak stílus. de hát ki a franc lát bele egy még szinte mindig tini fejébe... :) Kis suhanc, bármit gondolhat
2017. szept. 18. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!