Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hova soroljam magam? Rocker?

Hova soroljam magam? Rocker?

Figyelt kérdés

18 éves lány vagyok, és főként Rock zenét hallgatok, és szeretem hordani a kedvenc bandáim pólóját is. Viszont nem nézek ki tőlságosan rockernek, és nem csak rock zenét hallgatok, mert hallgatok mellette popot is pl WellHello, Halott pénz, és több külföldi popzenekart is.

Járok néha kedvenc rock bandáim koncertjére, de voltam már pl WellHellon is.

És nem tudom magam besorolni sehova. Rocker, vagy csak rock kedvelő?

Főként rock zenét hallgatok. Az nyugtat, és azt szeretem főként, néha az öltözködésem is olyan. Pl Bandás póló/fekete farmer.

És már kb egy éve próbálom magam besorolni valahova. Rocker, esetleg rock kedvelő? Vagy nem tudom...

Szerintetek?


18/L



2017. szept. 18. 00:12
 1/10 anonim válasza:

Miért kéne magad akárhova is besorolni?

Ez miért jó?

Légy önmagad és halgass azt amit szeretsz.

:)

2017. szept. 18. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Csak nem tudom eldönteni, hogy rocker vagyok-e emiatt, vagy nem.
2017. szept. 18. 00:22
 3/10 A kérdező kommentje:
Csak mert a rockerek (tisztelet a kivételnek) sokszor elég hülyén viselkednek, és én nem igazán bírom őket. De a zenét meg szeretem, és a bandás pólókat is szeretem.
2017. szept. 18. 00:23
 4/10 anonim válasza:
Nem attól lesz valaki rocker, hogy rock zenét hallgat, ha ezt nem tudtad, akkot nem vagy rocker :D
2017. szept. 18. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
Én például minden zenei stílust szeretek az elektronikust leszámítva, mikor mihez van kedvem, normális vagy és nem vagy rocker :D
2017. szept. 18. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha nem akarsz hülyén viselkedni, akkor kezdd azzal hogy nem akarsz csordaszellemtől vezérelve tartozni egy olyan csoporthoz, amihez bármilyen jöttment tartozhat.


A rockereknek is annyi válfaja van...


A legtöbben a rockert a szakadt nadrágos, pályaudvar mellett lőrét vedelő feslett acélbetkós arcokkal egyeztetik. És ami szomorú, valóban ezek tesznek ki egy jelentős részt.

Nem az elálló kisujjal teázó sznob vagyok, de nekem ez a szint már nem jön be.


Én magamat nem sorolom rockerek, se metálosok közé, mert elidegenedek attól a szubkultúrától.


Közben hogy nézek ki?

Francia légiós bakancs, fekete nadrág, fekete pólók, fekete bandás pólók, fekete zubbony, fekete hosszú térd alá érő bőrkabát, málhazsák, hátközépig érő haj, és szakáll.


Miket hallgatok?


Disturbed

Sabaton

Powerwolf

Amon Amarth

Raubtier

Eisbrecher

Heaven Shall Burn

In Flames

Arkona

Korpiklaani

Finntroll

Arch Enemy

stb.


Szóval erősen metál vonalon mozgok.


De mivel egyszerűen nem tetszik a kiskamaszos züllős "életérzés", ezért nem sorolom magamat a rocker/metalhead gruppokhoz.


Nem akarom magamat egyszavas címkékkel azonosítani, amiről mindenkinek valami torzított, téves kép él a fejében.

Ismerjen meg mindenki aki akar, aki meg a megjelenésem miatt már elve bannol, az engem se érdekelne.


Történet vége.

2017. szept. 18. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

"És már kb egy éve próbálom magam besorolni valahova"


Így soha az életben nem leszel egyéniség, ha állandóan be akarod magadat skatulyázni valaminek. Áruld már el, mire jó ez, hogy mindenáron mondani kell magad "valaminek"?

2017. szept. 18. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

ne sorold magad sehova se, csak hallgasd ami tetszik, és öltözz ahogy jól esik

a többi meg nem számít

2017. szept. 18. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Ne sorold magad sehová légy ön magad.Én is főleg Rockot hallgatok de amikor meghallják hogy mit hallgatok néznek az emberek.De nem is a keményebb alternatív rockot hallgatom 😂
2017. okt. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Ne sorold magad sehová légy ön magad.Én is főleg Rockot hallgatok de amikor meghallják hogy mit hallgatok néznek az emberek.De nem is a keményebb alternatív rockot hallgatom 😂Öltözködésben főleg a sötét színű ruhák pulcsik dominálnak.
2017. okt. 2. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!