Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek lehet egy rocker...

Szerintetek lehet egy rocker lány cuki?

Figyelt kérdés

Ilyen vagyok én:

-világos barna picit váll alá érő egyenes haj

-zöld/zöldeskék szem

-164cm

-40kg körülbelül


-kedves

-vicces (többiek szerint)

-visszahúzódó

-szerény (néha már idegesítően)

-csendesebb típus

-udvarias



Általában feketében járok (egy példa hogy legyen elképzelésed: fekete bakancs, fekete harisnya télen, szürke rövidebb/mini szoknya, fekete póló, gitár medál, és persze a hosszab utakra a fejhallgató sem hiányozhat) de néha egy két színes vagy fehér ruhat is hordok. Nem nagyon szeretem az embereket (főleg a mai plázapi.csa lányokat...brr) pár barátom van de bennük megbízok.

Bocsi az esetleges hibákért a szövegben.



2016. okt. 18. 22:03
1 2 3
 1/23 A kérdező kommentje:

Kifelejtettem:

Eléggé félős vagyok (régen sokat ilyesztgettek az osztálytársaim) utálom a horrorfilmeket vagy bármit ami kicsit is ilyesztő. Bújósabb típus vagyok (igazolhatja a kutyám :D) bár még nyilván nem volt alkalmam párkapcsolatra.

2016. okt. 18. 22:07
 2/23 anonim válasza:
65%
Kár hogy 13 éves (?) vagy :D
2016. okt. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 A kérdező kommentje:
Annyi vagyok. ☺
2016. okt. 18. 22:11
 4/23 anonim ***** válasza:

Na ez betalált az elsőnek:D

Amúgy engem nem zavar ha valaki rocker, engem csak az öltözködés ami nem fog meg. Peldául a fekete bakkancs, fekete harisnya+szoknya, nem éppen ideálom. De a Tulajdonságaid nekem nagyon is bejönnek/bejönnének.

2016. okt. 18. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
#4, amúgy 17/F vagyok.
2016. okt. 18. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 Foxy Lad válasza:

Természetesen!

A rockerekkel amúgy sincsen semmi baj. A stílus jó, az ízlés jó, többi meg személyiség függő. Szerintem ne aggódj, légy büszke arra, ami vagy és élvezd amit szeretsz!

Az lemondottak alapján még az értelmesebb emberek közül való is vagy ráadásul.

Ilyenekkel szívesen összebarátkozok/haverkodok/ismerkedek bármikor.

Szelíd személyiséged meg további plusz pont a cukiság mérőn.

2016. okt. 18. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!
2016. okt. 18. 22:20
 8/23 anonim ***** válasza:

Szerintem lehet.

Rocker vagyok 12 éves korom óta. Az elején éltem ki magam a fekete ruhákban, zenekaros pólókban, ma már nem nagyon látszik az öltözködésemen,szóval valószínűleg te is ki fogod élni magad ilyen téren :D már bocsi a kifejezésért.

Most 19 vagyok,a belső tulajdonságainkban van hasonlóság, külsőben annyira nincs. A mai napig a cuki jelzőt aggatják rám úton útfélen.

Szóval szerintem lehet cuki egy rockerlány :)

2016. okt. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
43%
Nagyon is lehet,Kérdező! Én csipázom a rocker csajokat, sokkal vonzóbbak és csinosabbak mint a szanaszét szolizott szőke plázapcsák, azoktól rosszul vagyok. Blöe.
2016. okt. 18. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim válasza:

ilyen voltam gimiben es kituno tanulo voltam:D tehat az eloiteletekkel szembe mentem:)

teny nem a lepukkadt fajta, hanem azert lassuk be streber voltam:D de stilusban rocker, de sosem voltam az a benyalizos fajta, csak megtanultam mindent:) es tok jo volt egyedinek lenni

2016. okt. 18. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!