Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mennyi időbe telhet elfelejten...

Kiscsiko1 kérdése:

Mennyi időbe telhet elfelejteni gonosz emberek ellenem irányuló tetteit?

Figyelt kérdés
Elváltam és a volt családom szándékosan bántott kihasználva, hogy gyenge voltam, mert elvesztettem édesanyámat. Hosszú ideje zajlik, van 2 gyerek így nem tudok teljesen elszakadni a gonoszságoktól. Napi szinten benne vagyok ebben, nem tudom mikor múlik el végre bennem, ill. tettek deresszív érzések kiváltása. Sajnálatos, hogy ilyen emberek lettek...

2017. szept. 18. 01:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ne felejtsd el soha, hogy vannak ilyen emberek, inkább tanulj belőle. Az meg hogy ki mennyi idő alatt teszi túl magát ezen, az egyénfüggő. Sajnálom, hogy ilyen szemét emberek léteznek, de gondolom valójában ők a gyengék, hogy ilyen szánalmas módon viselkednek veled. Biztos benned keresik a hibát, nehogy fel kelljen ismerni, hogy náluk van a baj. Ez gyakori jelenség
2017. szept. 18. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Nem fogod el felejteni, csak halványul de mikor hasonló konfliktust látsz ismét felelevenedik benned. Az lenne a jó ha rögtön találnál egy szerető társat az segítene. Én 60-éves el múltam még mindég a hatása alatt vagyok nem kerestem párt de biztos sokkal könnyebb lett volna meg birkózni vele. Nem szégyenlem orvosi segítséget is kértem.Végül kiálltam magamért úgy voltam ha repülök akkor annyi, és meg változott minden körülöttem. Azért csinálják mert érzik félsz, soha ne mutasd ki a félelmed nekik.
2017. szept. 19. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Ne hagyd magad, Te sokkal többet érsz náluk. Csak látják, hogy jelenleg gyengébb vagy és sebezhető, ők meg ezt kihasználják. Egy percet se érdemelnek az energiádból, ráadásul saját tapasztalatból mondom, hogy hosszú távon az ilyen beteggé is tehet és legyengülhetsz. Próbálj hozzád hasonló embereket keresni, kapcsolódj ki, keress új hobbikat/célokat, légy nyitott és gondolj mindig pozitív dolgokra, mosolyogj. :) Építs magad köré falat és ne engedd be őket, nevess rajtuk, ha bántanak, gondolj arra, hogy ezzel a gonoszsággal saját magukat teszik nevetségessé és szánalmassá. Nekem ezek segítenek. :)


Ha szeretnéd kiírni magadból, írj nyugodtan. Hasonló szituban vagyok és tudom, hogy baromi nehéz elviselni, főleg, ha nem tudod kinek elmondani.

2017. szept. 20. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!