Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » 30 felé pasiként hol lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

30 felé pasiként hol lehet ismerkedni járni?

Figyelt kérdés

Kezdjük ott, hogy nincsenek barátaim, tehát ilyen jellegü programok nem fognak menni.


A csoportos foglalkozásokkal az a baj, hogy ott viszonylag kevés ember van, és ha már leírtam magam az összes ember előtt, akkor onnantól már csak időpazarlás ott lenni.


Bulikba járást már feladtam, régen sokat jártam, de míg mások dugtak, addig én nem, nem nagyon osztottak lapot...a lerázások meg a több ezredik után sem fáj kevésbé.


2017. aug. 6. 21:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Sosem értettem ezt az "ismerkedni járást", hogy lehet az egyfajta program? Ha megtetszik valaki, odamész hozzá, szerinten ez így működik. Ehhez nem kell baráti társaság, buli meg nem tudom, milyen kifogás.
2017. aug. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:

JÓJÓ, igen, aki ért az emberekhez annak oké, menjen oda.


De aki béna, az csak arra alapozhat, hogy majd a helyzetek megodlják magukat.


Én sajnos elég komoly veszélynek teszem ki magam, ha leszolitok nőket, mert nem vagoyk joképü és ezért rögtön jönnek a többi pasi "megvédeni" a csajt (miközben amugy ők maguk meg fosnának odamenni alapesetben...)


na meg ugye a kibirhatatlan stilusom miatt félek h rámhivják a rendőrt :(

2017. aug. 6. 21:34
 3/16 anonim ***** válasza:
Milyen az a kibírhatatlan stílus, és ezen hogyan segíthetne az, hogy barátokkal mész vagy éppenséggel egy buliban vagy? :O
2017. aug. 6. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

ha egyedul vagyok beleporgok a zarkozottsagba es nem jo.


ha mas emberek is vannak akik elfogadnak akk van esely a nyitottsagra

2017. aug. 6. 22:06
 5/16 anonim ***** válasza:
Még mindig nem értem, mit jelenthet az, ha rápörögsz a zárkózottságra. Túlzásnak érzem, hogy azt írod, emiatt rád hívják a rendőrséget. :) Ez biztosan nem igaz. Megértelek, ha úgy érzed, kell egy kis háttértámogatás, de én inkább azt javasolnám, a barátaiddal bulik helyett mondjuk egy plázában csajozzatok. Nagyobb esélyed van így elkerülni a bunkó csajokat, mivel tapasztalataim szerint a bulikban nagy arányban vannak ilyenek. Akkor jó buliban ismerkedni, ha a leendő barátnőddel is szívesen elmászkálsz majd ilyen helyekre, ha viszont ennyire zárkózott vagy, akkor nem úgy tűnik, hogy ez a neked való életstílus.
2017. aug. 6. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Jaj, ne haragudj, most látom, hogy több ponton hibás a kommentem. :D Szóval nincsenek barátaid, és bulikba sem jársz már, ezer bocs.


Akkor mégis csak kénytelen vagy barátok nélkül megoldani. A csoportos foglalkozások azért jók, mert ott már van közös téma, és mégis csak jobb egy olyan lányhoz odamenni, akit már ismersz valamennyire, tehát nem vadidegen. Viszont te már előrevetíted, hogy csak lejáratnád magad, holott ennek nagyon kicsi az esélye. Én például egy viszonylag ritka nyelvet tanulok nyelviskolában, oda azért nem azok járnak, akiknek nulla az empátiájuk vagy az intelligenciájuk. Tehát nem mindegy, milyen foglalkozást, programot választasz.


Nem rossz ötlet az sem, ha különböző parkokban ismerkedsz, pl. a Nemzeti Múzeum kertjében vagy a Margit-szigeten sok fiatal lány szokott tanulni vagy lazítani (tudom, mert egy vagyok közülük). :D Sajnos én csak a fővárosról tudok nyilatkozni, nem tudom, te hol élsz.


Igazából tényleg nem tudok elképzelni oylan helyzetet, amiben ne lehetne ismerkedni. Ha boltban vagy, és látod, hogy egy lány levesz a polcról valamit, máris kérdezheted róla. A normális lányok nem fognak bunkón visszautasítani, de érezni fogod, ha nem nyitott az ismerkedésre. Ha viszont nyitott, akkor szívesen fog beszélgetni veled, és akkor már elkérheted az elérhetőségét is. Aki pedig paraszt módjára utasít el, az csak őt minősíti, nem téged. Ne foglalkozz velük! :)

2017. aug. 6. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:

te jo ég:d


na hát az utcán ismerkedést te ugy képzeled el hogy odamegy hozzád egy FESS jofej fiu...de én mint irtam nem ilyen vagyok...ilyen fiukat egy lány sem várja


plusz egy leszolitáshoz szociális intelligencia kell, másképp elég para....

2017. aug. 6. 22:33
 8/16 anonim ***** válasza:

Ha ennyire alkalmatlannak találod magad, akkor viszont csak az válhat be, ha már ismered a lányt, és a barátzónájából próbálsz kitörni, de ez kb. lehetetlen feladat.


Nem akarlak elkeseríteni, de ha minden lehetőséget kizársz, akkor egyedül maradsz.

2017. aug. 6. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:

hát azért 2-3 havonta sikerül összekaparni valakt társkeresőről...de általában ronda nők, ugyhogy egy szsexnél többet nem akarok tőlük...


néha sikerül jobb csajt, de az meg tőlem nem akar többet

2017. aug. 6. 22:53
 10/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, Kérdező. Mennyire vagy pénzes/jóképű?


Ha nagyon, akkor bárhol lehet ismerkedni, járni.

Ha egyik sem, akkor is bárhol lehet, de ne számíts elutasításon kívül másra.

2017. aug. 6. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!