Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Szerintetek normális, ha...

Szerintetek normális, ha valaki ennyire elfárad egyszerű dolgoktól?

Figyelt kérdés

Pl,ha 20 percig mosogatok,azt érzem le kell ülnöm,mert elkezd fájni a hátam.


Múltkor 10 órán keresztül takarítottam és annyira elfáradtam,hogy nem bírtam lezuhanyozni.


Vagy ülve elaludtam a nap közepén pedig semmi megerőltetőt nem csináltam..


2017. szept. 18. 23:45
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Hany eves vagy? Mert azt nem irtad, es fontos lenne tudni.

Mennyire elsz aktiv eletet? Van csalad, kis gyerekek? Sok munka, sok stressz?

Vagy semmi kulonos?

Nagyon keves az info igy nem lehet tudni. Mert ha a fent leirtak vonatkoznak rad, marmint a sok munka sok stressz, vagy kisgyerekek vannak, akkor normalis es ertheto hogy ki vagy merulve. Ha nem, akkor utalhat valamilyen betegsegre, orvos tanacsat kell kikerned.

2017. szept. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Egyedülálló vagyok,29 éves,de ez mindig állandóan jelen volt.


Több mentális betegségem is van,lehet azok is közrejátszanak,a folyamatosan szorongás,szociális fóbia.

Illetve talán az is,hogy együtt élek olyan személlyel,aki rendszeresen iszik,és mikor részeg nagyon leszívja az energiámat.

2017. szept. 19. 09:46
 3/14 A kérdező kommentje:

Sokszor érzem úgy reggelente,mintha nem aludtam volna ki magamat,pedig volt 7-8 óra alvás.

Égnek a szemeim,stb.

2017. szept. 19. 09:48
 4/14 anonim ***** válasza:
Hat az bizony lehet az oka. A mentalis problemak is, de leginkabb az iszakos partner. Jobban jarnal ha lelepnel tole, amig meg nincs gyerek a kepben. Hiszen olyan fiatal vagy meg, barmikor siman ujrakezdheted. Egy ilyen partner csak vissza huzo ero lesz mindig, es a mentalis problemaid is sulyosbodni fognak mellette.
2017. szept. 19. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Nem a párom,hanem anyukám.
2017. szept. 19. 11:50
 6/14 anonim ***** válasza:
azért a tíz órán keresztüli takarítás érthetően lefáraszt. de kérdező, te inkább lelkileg vagy elfáradva, neked a nyugalom, stresszmentes mindennapok kellenének. az alkoholista szülő is az oka a fáradtságodnak, ha sokat vagy vele, érzed, hogy lehúz érzelmileg. próbálj meg elköltözni, ha lehet, vagy otthonról kiszabadulni, barátokkal lenni, olyan dolgot csinálni, amiben az örömödet leled.
2017. szept. 19. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:

1-es es 4-es vagyok.

Hat nagyon meg tudlak erteni, az en anyam is alkoholista volt. Bar engem kidobott az utcara 15 evesen, igy a viszonyom utana sem volt vele soha olyan, hogy egyutt eltem volna vele, az elso 15 evem boven eleg volt.

Nos nem tudom nalatok mi a helyzet, de a velemenyem tovabbra is az, hogy fuggetlenitened kellene magad attol az embertol aki ilen rossz hatassal van rad. Hiaba az anyad, minden ember magaert felelos, es neked el kell kezdened a sajat eletedet amig meg nem keso. Biztos van ra lehetoseg hogy talalj munkat - ha eddig esetleg nem volt - es keress egy alberletet. Hidd el utana sokkal jobban leszel.

Anyukad pedig eppen eleg hogy a sajat eletet elrontotta, nem szabad hogy a tiedet is elcsessze.

2017. szept. 19. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Sajnos nem tudok elköltözni,mert én sem vagyok teljesen egészséges,de én soha nem ittam alkoholt.


Meg nem állítok magamnak lehetetlen akadályokat.

Anyám meg nem tudja elfogadni,ha nem bír többet.

Állandóan takarítani akar,meg,hogy mindenhol egyszerre legyen tiszta minden.


Gyerekkorban nem jöhettek hozzánk játszani a barátok,mert "összekoszolják a lakást",vagy ha kutyánk volt,akkor összekoszolja az udvart.


Vagy ha a szennyestartó félig van,már rakja bele a gépbe,mert "ott áll".

Nem tud lazítani,nem tudja elengedni magát,megakar felelni apámnak,hogy mindig tisztaság legyen.

De nem tud.

Én segítek neki,amennyire tudok,de folyton nem lehet mindenhol patyolat tisztaság,mert nem steril világban élünk.

2017. szept. 19. 13:09
 9/14 A kérdező kommentje:

Sajnos apukám egy 8 gyerekes családból származott,ahol szerintem a szülőket megszólíták,hogy olyan sok gyerek van,és ezzel kompenzálták,hogy folyton takarítottak,hogy ne mondják rájuk,hogy koszosak,vagy a romákhoz hasonlítsák őket.


Ezt pedig apám belevitte a házasságába,anyámba beleverte,hogy mindig mindenhol tisztaságnak kell lenni.

És bírta ezt egy darabig,de már 50 éves,és munka mellett nem bír ennek megfelelni.


Sajnos emiatt sokat iszik,és ilyenkor mindent a családon tölt ki,és van,hogy órákig hallgatni kell,és nagyon lefáraszt,érzem,hogy elszívja az energiámat.

2017. szept. 19. 13:13
 10/14 anonim ***** válasza:
Es neked milyen egeszseg problemad van, ami miatt nem lehetsz fuggetlen?
2017. szept. 19. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!