Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti is vagytok úgy, hogy nem...

Ti is vagytok úgy, hogy nem ismertek fel azonnal valakit akit ismertek?

Figyelt kérdés
Ma is láttam az osztálytársam anyukáját, de kapucniban, más hajjal volt, utólag a hagjáról ismertem fel. Már jártam így többször is, de biztos azt hiszik most, hogy bunkó vagyok. Nagyon rossz az arc memóriám.
2017. szept. 20. 21:21
 1/4 anonim ***** válasza:
Velem is előfordult, leginkább közlekedés közben. Egy volt kolléganőmmel utaztam egyszer így metrón, én egy rendezvényre mentem. Aztán megláttam, hogy ott ül velem szemben az unokájával. Akkor hirtelen nem tudtam hova tenni, honnan ismerem, csak nagyon ismerős volt, illetve még korán reggel volt, mert nyitásra akartam kiérni a rendezvényre, szóval még álmos voltam. Aztán akkor ugrott be, honnan is ismerem, mikor már leszálltam, akkor meg már késő volt, hogy köszönjek neki, mert ők utaztak tovább.
2017. szept. 20. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

De még mennyiszer.

Új lakó vagyok a városban, ahol a párom mindig is élt.

Mindig, ha találkozunk valakivel, elmondja, ki az, de volt már, hogy harmadszor mondta el, mert egyáltalán nem ismertem fel.

2017. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a kedvencem az volt, mikor több hónap után hazamentem. Láttam hogy jön régi csaj ismerősöm és vele egy magas, jóvágású srác. Mikor kezet fogott velem akkor esett le, hogy a saját öcsém :D Hónapok óta nem láttam és meg is változott, pont olyan korban volt.
2017. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Metionin ***** válasza:
100%
Én a legtöbb embert csak a rendeltetési helyén ismerem fel, ha máshol látom akkor nem.
2017. szept. 21. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!