Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Ti ismertek személyesen...

Ti ismertek személyesen gyilkos embereket?

Figyelt kérdés
Én most eggyel összekerültem a munkámban aki ráadásul többszörös gyilkos késsel leszúrt két embert, 32 évet ült. de nem tűnik olyan elvetemültnek szeret mókázni hülyéskedni. szerintetek kellene félnem tőle? ti hogy viszonyulnátok egy ilyen alakhhozot?
2017. szept. 3. 20:34
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
alakhoz*
2017. szept. 3. 20:34
 2/18 A kérdező kommentje:
ja, és mielőtt azt hinnétek, az illető nem roma, bár ez nem jelent semmit
2017. szept. 3. 20:37
 3/18 A kérdező kommentje:
néha elég rideg viccei vannak akkor nem tudok nevetni....
2017. szept. 3. 20:37
 4/18 anonim ***** válasza:
54%
Nem rég egy fazon megjelent, környekre költözött miután kiszabadult. Ő a feleségét lőte agyon... nem volt idő megismerni, mert pár honap visszakerült betörés miatt... amikor láttam mindig az alkeszokkal ivott reggel, délben, este...
2017. szept. 3. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
nem értem hogy egyes embernek miért nem tudnak becsületesen élni....
2017. szept. 3. 20:41
 6/18 anonim ***** válasza:
54%

Én ismerek egyet. Mikor még 6-7 éves voltam már akkor lehetett róla tudni, hogy valami nem stimmel körülötte. A felesége is alig győzte kivárni, hogy végre kimondják a válást, rettegett tőle.

10 évvel később a férfi hozzámment egy új nőhöz, aki szintén menekülni akart tőle egy kis idő múlva, válaszul a férfi a felakasztotta. Ha kiengednék a börtönből és újra látnám, nagyívből elkerülném.

2017. szept. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
68%

Többet is.

Olyat is aki véletlenül (autóbalesetben amiben az áldozat volt a hibás) és olyat is aki,fogalmazzunk úgy gondatlanságból. Illetve olyat is aki "hagyta elaludni" a beteget mint orvos. (A beteg méltósággal ment el.)

2017. szept. 3. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Igen.
2017. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
54%
Igen ismerek ,azt hiszem még jó pár év van hátra a büntetésből. Hárman voltak benne de csak kettőt ismerek személyesen. Előtte sem voltak egy hű de jó gyerekek,de ezt nem gondoltam volna azért róluk. Sajnálom mert elrontottàk az életüket ,fiam iskolatársai voltak . Elég "híres gyilkosság" sajnos.
2017. szept. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Egy rokon közúton gázolt mert az autója meghibásodott. Nem szándékos volt, de ült miatta. Azóta kicsit furcsább lett, de nem félek tőle.

Ez mondjuk eléggé más eset, de hátha segít.

2017. szept. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!