Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Nekem miért nem sikerül semmi...

Nekem miért nem sikerül semmi sose mikor másoknak elsőre?

Figyelt kérdés
Mindig valamiért nekem sose sikerül semmi mikor mások elsőre sikerül másoknak.
2017. szept. 21. 13:48
 1/9 anonim ***** válasza:
74%

Persze, hogyne.

Mindenki másnak mindig elsőre sikerül minden.

2017. szept. 21. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez a bajom. Mert ugyan úgy kezdtem el mint a másik abban az időben kb. és egyből neki sikerül én meg gyakorlok akkor se.
2017. szept. 21. 13:54
 3/9 anonim ***** válasza:

Nézd: ha ezt tényleg úgy képzeled, ahogy a #1-ben írtam, akkor sürgősen menjél orvoshoz.

Nem vicc! Ha nem mész, csak romlani fog a helyzet.

2017. szept. 21. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 Mansour ***** válasza:
100%

Esetleg figyelemzavar? Ez a mondatod erről árulkodik:

"Mindig valamiért nekem sose sikerül semmi mikor mások elsőre sikerül másoknak."

Olvasd csak vissza! Ezt nem tudtad volna rendesen megfogalmazni és összerakni egy épkézláb mondatot?

Azon gondolkozz el, hogy ennek mi az oka! Ha rájössz, próbálj meg javítani rajta! Ha nem megy, kérj segítséget!

2017. szept. 21. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%
Naponta 5X mész WC-re mig végre sikerül? (Siránkozo, de tartalmatlan megfogalmazásodba ez is belefér!!!)
2017. szept. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudom, miről van szó, de velem is ez a helyzet, évek óta próbálok pár dolgot megvalósítani, de minden próbálkozásom kudarc. Míg másoknak, akik mellettem vannak, sokkal könnyebben mennek a dolgok. Néha én is siránkozom, de biztos, hogy velem van a gond, csak nem tudom, éppen hol.
2017. szept. 21. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem egyforma képességűek az emberek. Kár görcsölni, és másokhoz méregetni magad.
2017. szept. 21. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Eleve így állsz hozzá, mielőtt belekezdesz bármibe. Tudat alatt ezt vered a fejedbe nap mint nap, mert neked úgy se fog sikerülni, mert te nem vagy elég jó, persze, hogy így fog történni. Vannak dolgok, amiken nem tudsz fejleszteni, de vannak, amiken igen - az egyik ilyen a kitartás. Ennek a fejlődésében két komoly dolog hátráltat: a hiszti és a pesszimizmus.
2017. szept. 21. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Mi lenne ha úgy gondolnál mindenre amit meg kell oldanod, hogy

-simán menni fog.

-azèrt is megcsinálom.

-ez könnyű.

-sikerülni fog elsőre.

2017. szept. 21. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!