Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » 24 évesen nem értem el semmi...

24 évesen nem értem el semmi előrelépést a munkában. Másoknak hogy sikerül annyi minden?!

Figyelt kérdés

A logisztikában dolgozom jelenleg. Hogy mi lehettem volna ha....abba inkább ne menjünk bele.

120 at kapok kézbe. Van egy 30 éves autóm amit sokszor inkább égőnek találok mintsem menőnek.

3 éve vagyok a "szakmában". Ezek közt többszor volt munkahelyváltás is.

A facebook meg televan olyanokkal aki tőlem fiatalabb, és az én "álomautóm" van a segge alatt, tele nyaralásos képekkel, itt ott amott, és nemhinném hoy mind apu pénzén, mert munkahelyi megjelölések is vannak.

plusz még barátnő, meg külön albérlet....

hogy? miből?!


és nem egy iylen van akit latok fönn. én nem simerem őket, csak az ismerőseim ismerősei...


Irigy vagyok? IGEN! mert az én "álmaimat" élik Ők meg, miközben nem egy egetverő álmaim vannak.


( nyaralás barátnőmmel olaszországba, 2003 körüli A4 es audi, illetve egy saját kis albérlet)


Akkora elérhetetlen dolgok ezek?

Ehez képest 3 éve dolgozom keményen, volt hogy hetekig 12 órába telefonáltam majdnem egész héten. és mit értem el? amit már fenn leírtam....ppffff

anyámékkal lakom, és görcsölök a régi autóm nyöszörgős hibáival...


Ilyenkor sokszor elkseredek, hogy érdemes egyáltalán dolgozni?! ezért? hogy ugyanugy semmibe nézzen mindenki mintha biciklivel járnék vagy gyalog?!


Nem iszom, nem dohányzom. alig járok el haverokkal, adok haza kis pénzt, illetvevan egy megtakarítsáom de az is csak pár hónapja kezdtem.


rengeteg oldalon lehet olvasni hogy higyj benne és sikerül, meg dolgozz keményen, meg stb...hát én sokkal inkabb aztlatom ennek semmi értelme....


köszi aki végigolvasta.


24/F



2015. júl. 30. 21:29
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
85%

Ne aggódj, én 26 évesen még itt se tartok. Kocsim nincs, csak albérletem, folyószámlahitelem és hitelkártyám. Már azt is előrelépésnek élném meg, ha nullán lennék és a szüleimnél lakhatnék, nem tölteném az albérlet feneketlen lyukas zsákjába a pénzt...


De tényleg ne add fel! Tegyél érte, és biztosan lesz jobb! Én mindig ezzel biztatom magam.

2015. júl. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
73%
A fizeteseddel van a baj. Ahelyedben hasonlo munkakorben keresnek munkat kulfoldon, olyan nyelvteruleten amelyen beszelsz. Sokkal jobban megbecsulnek akarhol mashol, mint Magyarorszagon. Hagyd a szanalmas fizetest es a feljebblepes lehetetlenseget a bevandorloknak es gyere kulfoldre! Vagy legalabb gondolkozz rajta, egy hasonlo koru ember mit el nem erhet ha 4-szer annyit keres kevesebb munkaval, mint Te, nem konyorog a szabadsagaert, hanem ugy kuldik, tervezheti elore a nyaralast, lakasra gyujthet, csaladot alapithat nyugodtan....
2015. júl. 30. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 A kérdező kommentje:

ez igaz hogy nincs hitelem.

de gondolkodom hogy veszek fel!

életkezdéshez vagy barmi. albérletre, jobb kocsira...

köszi hogy bíztatsz, nem akarom feladni, csak azt érzem hogy barmennyit dolgozhatok, nem tudodk 1ről 2 re lépni..egyszerűen magyarországon ezt nem lehet?! csak akkor tudok majd elkezdeni ÉLETET élni, ha kimegyek angolba megszedem amgam 5 év alatt, és hazajövök?

2015. júl. 30. 21:43
 4/40 A kérdező kommentje:

Ez a szomorú hogy a magyar ember mar csak külföldi munkavállalással tervezhet bármit is, mert az itthoni fizetések VICC!


a jelenlegi munkahelyemen van lehetőség előrelépésre. hosszutávonterveznek velem, és ha beválik amit csinálok még nagyobb feladatkört, de több pénzt is adnak.

igaz semmi a kinti lovéhoz, de a hangulat családias, nincs fúrás, szabit kiadják, csak megbeszélés kérdése.


szóvalvalahol ez si a bajom, hogy most viszonylag jó a munkahelyem, jók a munkatársaim, nem szeretném cserbenhagyni őket.

2015. júl. 30. 21:47
 5/40 anonim ***** válasza:
62%

Kozepfoku vegzettseggel nehez is.


Akiket te latsz azok vagy vallalkozok, vagy egy keresett szakmaban dolgoznak felsofoku vegzettseggel multinal. Es hidd el, nem 120at kapnak kezhez.

2015. júl. 30. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
73%
Középfokú végzettséggel tényleg mi a fenét vársz? Én most leszek 25, van egy értéktelen diplomám és csinálok egy másik szakmát már egy ideje, mert a sulival enyhén tele a tököm és szenvedek, de próbálkozom. A melót tolom nagyjából 1 éve, egyszer váltottam muszájból, de legalább többet kapok (a tiédnél minimálisan több). És magyar cégről beszélünk, jó mondjuk nemzetközi háttérel, de azért van ilyenből bőven az országban. Szóval itt nem a világgal van a baj, te vagy kevés a komolyabb munkához vagy szar helyen dolgozol és alulfizetnek.
2015. júl. 30. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
92%

A facebookról enged meg, hogy eláruljak egy nagy titkot. A legtöbb megadott infó amit a fiatalok kitesznek a fele sem igaz.

Pl: "munkahelyi megjelölések is vannak"

Ez aztán sok embernél tényleg csak kamu.

Van ismerősöm aki 8 általánossal, kis ostoba, de kiírja, hogy a reptéren dolgozik egy olyan illatszerüzletben ahol minimum 2 nyelv kötelező. Az illető ismerős magyarul nem tud sokszor egy értelmes mondatot kiírni, de menő munkahelye van. Legalábbis a facebook szerint. Valójában otthon él munkanélküliként az anyja nyakán aki 3 műszakban dolgozik, és elviseli, hogy a lánya lenyúlja a pénzét.

A szomszédom kiírta a facebookra, hogy jelenleg New Yorkban él. Valójában a budapesti kerületet sem hagyta el soha.


Egy barátnőm a facebook szerint éppen Mexicóban nyaral a párjával. A gond az, hogy még párja sincs, nem hogy mexicói nyaralás. Képeket meg leszed bárhol, és azokat teszi ki.


Szóval nem kell elhinni mindent ami a facen megy.

2015. júl. 30. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:

Én vagyok kevés?!


hány olyat látok, hallok, sőt tényleges ismerősöm is van aki 1 vagy 2 diplomával és munkanélküli, vagy kb annyit kap mint én, és tanult 25-26 éves koráig...

nemigazán látok ebbe rációt.


ahhogy olvasgattam itt neten is, ebbe a szovtverfejlesztésbe stb be van nagy pénz 250-300 nettókat írnak, már gyakornokként is....de ha valamihez, akkor a szamítóggéprogramozáshoz tényleg hülyevagyok.

2015. júl. 30. 22:15
 9/40 A kérdező kommentje:
valoigaz, hogy a fész is csak egy méreg...ha nemlátnám, nem is hiányozna!
2015. júl. 30. 22:16
 10/40 anonim ***** válasza:
52%

"nemigazán látok ebbe rációt. "


A tovabblepeshez szukseges elso lepes amikor kijosz a tagadasbol.


Logisztikat is lehet felsofoku vegzettseggel csinalni, peldaul a logisztikai tervezo egy magasan kvalifikalt munkakor nagy termelo multiknal.


Audiban egy mernok nehany ev tapasztalattal siman megkeresi a 6-700 bruttot, van aki tobbet is.

2015. júl. 30. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!