Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Másoknak miért sikerül? Béna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Másoknak miért sikerül? Béna volnék? L

Figyelt kérdés

Miért van az, hogy egyes lányok/nők képesek megszerezni fiúkat/férfiakat, méghozzá úgy, hogy pasi nem is akarja őt?


Példának: Ismerek egy házaspárt, ahol már 3 gyerek is van. Anno a férfi azt mondta, mikor kérdezték tőle, mik a tervei a lánnyal, hogy semmi illetve bevágta: akkor veszi el, ha piros hó hullik. A csaj járt és járt utána, konkrétan mindig ment utána, bárhol volt, ráakaszkodott, nyomult ezerrel. És tessék, megszerezte.


Nekem miért nem megy? Nem 1x látom tegyük fel, hogy bejövők egy srácnak. Illetve tudom is, mert udvarolgat, vagy mindig bámul, méreget, méghozzá napi szinten. Ha lépéseket teszek, persze nem úgy, hogy én is utána járok, csak kinyilvánítom, hogy ez nekem bejön, nálam ez valahogy nem úgy sül el, hogy összejövünk, "happy end" és nem azért, mert rossz dolgokat tudnának meg rólam stb., csak egyszerűen nekem nem megy az ujjam köré csavarni valakit, hiába tetszem neki(k), mint nő. Nem első eset, hogy teszi a szépet egy srác vagy látom, hogy tetszem neki, de mikor lépek, pff! Bezzeg másnak összejön, ha még a pasi a háta közepére se kívánja az elején a nőt, mint a fenti esetben is ecseteltem, és gondolom ez nem egyedi eset. Aztán mégis összejönnek, sőt, "ásó, kapa...".


Nemrégiben egy srác folyamatosan célozgatott, hogy mennyire vonzónak talál, olyan, mintha egy mágnes lennék, de mikor mozdulok, én is viszonoznám, valahogy ő blokkol. És ez nem első eset. Mikor eljön a "na lesz valami", valahogy azt látom, megakad a dolog.


Másoknak miért megy? Egyes nők hogyan képesek erre? Hogy csinálják?


2016. márc. 17. 20:36
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Azért ez picit bonyolultabb ennél, ennyiből nehéz kideríteni. Vagy iszonyat peches vagy, vagy valamit elrontasz, de nem veszed észre. Esetleg kérdezz meg valakit, akivel így jártál, hogy mi volt veled a baja. Nem könnyű téma, de talán okosabb leszel.
2016. márc. 17. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
87%
Női logika, te jó atyaúristen bakker. Aki annak rendje és módja szerint udvarol az megy a kukába. Aki meg le se xar attól meg rögtön elcsöppensz.
2016. márc. 17. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:

Felhozok 2 példát.


1) Jó ideig szemezgettem egy sráccal. Ő szúrt ki, én viszonoztam. Nem ismertük egymást, csak látásból. Sokszor csak azt vettem észre, hogy állunk és bámuljuk egymást. Mindig keresett a tekintetével. Nem nehéz észrevenni, ha valaki "úgy" néz rád. Gondoltam először életem megmozdulok és ráírtam. Személyesen én sem mertem odamenni. Minden jól ment, nagyon jót beszélgettük, ő maga vitte a beszélgetést nem barátkozósba, flörtölt. Úgy köszönt el, hogy majd beszélünk, mert most dolga van. Azóta se írt...


2) Volt egy srác, aki sokat flörtölt velem, sőt kirészletezte, hogy milyen jó lenni velem. Tette a szépet, udvarolgatott, mindig keresett. Gondolom nem voltam unszimpi. Bókolt, meg hát látszott, hogy szeretne tőlem valamit. Nem egyszer be is vallotta. Mikor ugyanazt csináltam, mint ő, felkerestem, hogy dumáljuk kettőnkről, jött az, hogy: "ő szeretné, DE...!"

2016. márc. 17. 20:48
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg azért történt ilyen mert a pasit a farka irányította.. nem kell feltétlen szerelem ahhoz hogy 2ember szexeljen.

De hidd el, te sem örülnél egy ilyen "párkapcsolat"-nak

2016. márc. 17. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
# 4 Megérteném, ha kipakolnám, amim csak van és úgy járnék az utcán, DE pont ellenkezőleg, mégis ez van.
2016. márc. 17. 20:52
 6/18 anonim ***** válasza:
66%
Én is folyton így járok. Pacsi...:(
2016. márc. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem vagy eleg erdeklodo
2016. márc. 17. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Ez tényleg pechesnek hangzik. Előfordul, hogy valaki több vasat tart a tűzben és az nyer, aki a legtöbbet mutatja. De gondolom úgysem ilyen pasi kéne. Esetleg nem tűnsz élőben félelmetesnek?:D
2016. márc. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
En legtobbszor olyankor szoktam otthagyni, amikor egyszavas valaszokat ad, vagy nem kerdez vissza, mindig csak valaszil
2016. márc. 17. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

# 8 Félelmetes? :D

Néha érzem, hogy picit félnek, de ezt gondolom természetes, szimpla zavar okozza. Emberek vagyunk.

2016. márc. 17. 21:07
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!